@LuznaPusi: Implikacje byłyby dramatyczne tylko w momencie gdyby "UFO" pojawiło się publicznie. Nie raz, na pokazie, na YT albo w TV - a w ilości rozpoznawalnej przez mieszkańców Ziemi. Niemal dokładnie tak, jak pojawienie się Jezusa, Wisznu, Horusa, Posejdona, Thora, Quetzalcoatla, Lugh'a czy innego Boga (z pełną atrybucją i "rozpoznawalnością" boskości po efektach działań).

Już wrzucałem ten przykład - ale "ilość" zdarzeń musiałaby być imponująca - bo kto z nas
bialy100k - @LuznaPusi: Implikacje byłyby dramatyczne tylko w momencie gdyby "UFO" po...
  • Odpowiedz
Chciałoby się wierzyć, ale bez jaj. Mija kolejny dzień i nie ma ani jednego wyraźnego zdjęcia lub nagrania. Obecnie większość tych rzeczy to trolle (prywatne drony z doklejonymi ledami, lampiony), fotomontaże lub nagrania normalnych obiektów lotniczych.

#ufo #obcy #usa #aliens
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy to wyjdź i nagraj coś, nawet samolot, w nocy na niebie. Gwarantuje, że mimo dobrego telefonu będzie sryta i wszystko będzie przypominać zwykle drony i małe samoloty. Nawet w dobie super dobrych telefonów. Tu nie chodzi tylko o to, co to jest. Ale głównie o to, jak tuszują to nieudolnie amerykańskie władze.
  • Odpowiedz
Prawie 2025 - każdy Jankes ma w kieszeni Iphona, mnóstwo ludzi ma aparaty cyfrowe oraz obiektywy z wysokimi ogniskowymi, tanie drony DJI z funkcją nagrywania 4k i nakierowywania kamery.

A i tak te wszystkie nagrania UFO wyglądają jakby je ktoś nagrywał 20-letnim Sony Ericsonem.

#ufo #usa #obcy #aliens
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@EndThis może tak tylko wygląda tutaj, jest moc i klimat fajny. A no i jeszcze tutaj jest jeden z elementów gdzie się raczej stoi i broni przed hordą.
Nie będzie to moja gra życia,.ale pyka się fajnie
  • Odpowiedz
Konferencja wypadła dokładnie jak w każdym filmie SF, uspokajanie przed rozwałką.
Choć oczywiście nie wierzymy w #aliens, na razie. Pomijając wierzących. #ufo
I ta męcząca reklama NORAD, czyli "słuchajcie wrogi".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach