Nie radzę sobie z psem.
Jakiś czas temu wziąłem psa, szczeniaka, kundelka. Mieszkam sam z dala od rodziny. Początek był spoko, radziliśmy sobie.
Teraz po 3 miesiącach mam dość. Nie radzę sobie, szczeniak ciągle mnie gryzie. Gdy siądę na tyłku i nie chodzę, nie ruszam się po domu to po czasie też się uspokoi, ale siedzi ciągle przy mnie.
Może
























#pasta #behawiorystyka #behawiorysta #pies #psiarze
Skończyłem kurs psiego behawiorysty z nudów, bo akurat miałem trzy wolne weekendy, a wszystkie seriale już obejrzane. Myślałem, że będzie śmiesznie: trochę o smyczach, trochę o lęku separacyjnym, ktoś powie „piesek musi mieć granice” i do domu. Tymczasem po dwóch dniach dostałem certyfikat z moim imieniem, złotą łapką w rogu i
źródło: 01
Pobierzźródło: 03
Pobierzźródło: 04
Pobierz