• 496
w-----a ludzi,


@Vanderwill: ciekawe czemu Ci sami ludzie, których w-----a płacą mu za tą pracę na suppi czy patronite

A wystarczy tylko nie w------ć ludzi patoparkowaniem na chodnikach i w ten sposób zabrać mu źródło utrzymania. Tak naprawdę to, ze konfitura czy samochodoza maja ogromne pieniądze to wina tylko i wyłącznie polskich kierowców debili.
  • Odpowiedz