@Mikuuuus: powinniśmy się bać Rosji!!!

Skoro ten kraj ma tyle rafinerii, żeby miesiącami strącać nimi ukraińskie drony, to oznacza, że setki lat mogliby się tak bawić w kotka i myszkę swoimi mostami, zakładami przemysłowymi, fabrykami Kacapium i innymi.

Trzensiem siem i bojem!
  • Odpowiedz