Wpis z mikrobloga

@SamiS: jeżeli ktoś wierzy w te bzdury to musi być ciężkim frajerem

Metoda Dwupunktowa nie jest kolejną terapią, lecz umożliwieniem transformacji, która odbywa się na poziomie kwantowym i wykorzystuje fale energii i informacji.


Fachowe terminy naukowe posklejane w przypadkowej kolejności, tworzące bełkot, zaprzęgnięte do dojenia kasy z naiwniaków.
@prusi: gdzie tu widzisz dobrą filozofię? Na tej stronie są sam ogólniki i jakieś frazesy mające na celu zachęcić do udziału w "warsztatach", zapewne płatnych.

Ten fragment rozkłada mnie na łopatki:

Robiąc dwupunkt koncentrujesz się na obydwu dłoniach jednocześnie, a twój wzrok jest rozproszony. Pracujesz w polu serca, gdzie odnajdujesz uczucie absolutnej radości, wdzięczności i niepodważalnego zaufania w wyższy porządek rzeczy.


Przebywasz w stanie Tu i Teraz, w którym twoja świadomość
@flager: właściwie większość założeń jest za darmo ukryta na tej stronie jak się zagłębisz, trochę poczytałem i - rzeczywiście - nic to odkrywczego, ale dla niektórych być może pomocne. trochę bez sensu wklejać jeden fragment, który jak już napisałem jest formą #!$%@? marketingu.
@prusi: tylko, że te założenia to jakieś banały, wiele różnych "filozofii" proponuje coś podobnego. Poza tym ja jakoś nie dałem rady się zagłębić, bo moim zdaniem nie ma w czym, bardzo mało treści i konkretów na tej stronie.