Wpis z mikrobloga

Ostrzegam wszystkich posiadaczy kont w PEKAO S.A, wprowadzają zmiany do umowy. Od 30 kwietnia 2015 będą pobierać 2%, minimum 6 złoty od każdej wypłaty w bankomatach Euronetu i każdego innego banku + dochodzą inne fajne opłaty, np. za przelewy. Łatwo policzyć, że przy większych sumkach będą pobierać całkiem sporo dla siebie. Do tego terminu możecie rozwiązać umowę i zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym, lepiej skorzystajcie. Chyba ich #!$%@?ło, ogólnie rzecz biorąc.

Jednocześnie chciałbym się spytać, czy ktoś może mi polecić jakiś inny bank?

Mireczki, zróbcie mały wykop efekt i wrzućcie to do gorących i na google, żeby ludzie wiedzieli, że PEKAO S.A znowu ich chcę wyruchać. To już nie pierwsza taka akcja.

I z góry przepraszam za spam tagami, ale niech dużo osób się o tym dowie.

#finanse #banki #bank #bankowosc #pekao #pekaocwel #wykopefekt #heheszki #gorzkiezale #pytanie #kiciochpyta #oswiadczenie #coolstory
  • 46
@TenCoKradnieCebule: Fajnie, że siejesz panikę ale chyba nie doczytałeś do końca. Po pierwsze nie od 30 kwietnia tylko od 1 maja. Po drugie nie 2% minimum 6zł tylko 1,49 od każdej transakcji. Ta stawka będzie obowiązywać do 30 kwietnia 2016. Dodatkowo w koncie mobilnym masz dwie wypłaty w miesiącu gratis.

A co do reszty - nie "chyba ich #!$%@?ło" tylko bronią się przed utratą zysków z prowizji kartowych. Każdy bank jest
@marteczka1991: Jeżeli dobrze pamiętam, to jest bank, który wciskal swoim klientom obligacje korporacyjne, firmy która była bankrutem, tylko po to żeby odzyskać pieniądze które tej firmie pożyczyli. Sam miałem tam konto płaciłem za nie nawet jakieś pieniądze, jak po dwóch latach chciałem jakiś gównokredyt to mnie zbyli zaporowa ofertą, pomimo regularnych wpływów. Szczerze nie polecam. ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam teraz jestem w Eurobanku i nie narzekam