Wpis z mikrobloga

Ostrzegam wszystkich posiadaczy kont w PEKAO S.A, wprowadzają zmiany do umowy. Od 30 kwietnia 2015 będą pobierać 2%, minimum 6 złoty od każdej wypłaty w bankomatach Euronetu i każdego innego banku + dochodzą inne fajne opłaty, np. za przelewy. Łatwo policzyć, że przy większych sumkach będą pobierać całkiem sporo dla siebie. Do tego terminu możecie rozwiązać umowę i zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym, lepiej skorzystajcie. Chyba ich #!$%@?ło, ogólnie rzecz biorąc.

Jednocześnie chciałbym się spytać, czy ktoś może mi polecić jakiś inny bank?

Mireczki, zróbcie mały wykop efekt i wrzućcie to do gorących i na google, żeby ludzie wiedzieli, że PEKAO S.A znowu ich chcę wyruchać. To już nie pierwsza taka akcja.

I z góry przepraszam za spam tagami, ale niech dużo osób się o tym dowie.

#finanse #banki #bank #bankowosc #pekao #pekaocwel #wykopefekt #heheszki #gorzkiezale #pytanie #kiciochpyta #oswiadczenie #coolstory
  • 46
  • Odpowiedz
@Krs90: No niby tak, ale możesz ustawić limity na karcie, wymagać potwierdzenia płatności smsem, a telefon przede wszystkim zabezpieczyć(szyfrowanie + blokada ekranu). Kartę w razie jakiejkolwiek kradzieży od razu zastrzec.

@CzczeSzatana: takie info pewnie jest dostępne po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego.
A tabele opłat masz tu http://www.pekao.com.pl/indywidualni/taryfa2014 i tu http://www.pekao.com.pl/indywidualni/taryfa2015
Ta druga obowiązuje od 1/05/2015
  • Odpowiedz
mieli


@tony_soprano: Stary kiedy ty miałeś konto w pkobp - za komuny??? Przelew internetowy płatny? Bzdura - nie mozna już założyć takiego konta, w każdym jest za fryy - sprawdziłem to na twoje potrzeby, a z tymi zdrapkami to już całkiem mnie powaliłeś. chyba od zawsze, bo nie mogłem znaleźć od kiedy, zamiast płącić za zdrapki, które rzeczywiście są płątne, można jak cywilizowani ludzie potwierdzać transakcje sms-em i nic nie płacić.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Też miałem podobny problem, wkurzyłem się i zażądałem wyjaśnień. Okazało się, że nie było jeszcze pełnego przejęcia Nordei i to ma się stać chyba od kwietnia, wtedy będziemy też korzystać z serwisu pkobp i wszystkie sprawy załatwiać w dowolnym oddziale pko.Nie zostaje nam nic innego jak trochę poczekać. Najpierw sprawdzę jak to będzie działało i wtedy podejmę decyzję. Na razie znajomy, który ma konto w pko mówi, że jest spoko,
  • Odpowiedz