Wpis z mikrobloga

w końcu, chyba po miesiącu czasu przeszedłem #farcry4 powiem tak,gra sama w sobie bardzo przyjemna fajnie się strzelało itp... ale fabuła to porażka i to straszna, zakończenie? Po którym jedynie co to czuje się "wtf? to już wszytko i co dalej?".... 3 zjada 4 pod każdym względem, jeśli chodzi o fabułę, miałyśmy tam brutalność, seks, jakiś cel....a tu grupa wieśniaków postanowiła obalić niby psychopatycznego króla, który mimo wszytko wydawał się spoko ziomkiem. Przecież ten Sabal i Amita niczym się od niego nie różnili. Teraz sobie pluje w brodę, że szukałem te wszystkie znajdki....jedynie marnowałem czas..Główny wątek ukończył bym pewnie w jakieś 7h..

#gry #pytanie #pcmasterrace

hmmm co by tu teraz odpalić?
#dragonageinkwizycja
#dyinglight
#assassinscreedunity
#wolfensteintheneworder
#lordsofthefallen
#callofdutyadvancedwarfare
#battlefield4
#crysis3

co ostatnio ciekawego jeszcze wyszło?
  • 14
@Hejtel: trójka też była nie lepsza. Najpierw super się grało, dopóki nie zdajesz sobie sprawy że każda misja to bardzo powielony schemat, nie mówię o pobocznych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hejtel: Ciężko jest zaproponować coś komuś kogo się nie zna. To tak jak z filmami, fajnie się ogląda te produkcje za 500mln ale są setki fajnych filmów za 10mln ;-) Nie wiem co lubisz, czy chcesz prostsze gry czy takie wymagające skilla, czy liczy się dla ciebie bardziej gameplay czy fabuła, czy lubisz odkrywać nieznane czy chcesz po prostu pół godziny po pracy pograć sobie z kumplami z piwkiem w ręku
@Murzinio: powiem tak, dziwnie się gra(dziwne sterowanie), dawno już nie grałem w żadnego Dragon Age, muszę się przyzwyczaić :D Najbardziej razi to że gra na full detalach ładnie chodzi na stałych 60klatkach, ale przerywniki są w 30(a nawet możliwe że filmowe klasyczne 24 przetworzone na 30)..przez co lekko głowa zaczyna boleć haha A pomyśleć ze nie tak dawno przechodziłem całe gry na mniej niż 30 haha