Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Stworzylem wraz z kolegą portal rekrutacyjny dla ludzi z branży IT.
Chcieliśmy odwrócić proces o 180 stopni.
Każdy kto ma konto na goldenline albo linkedin wie jak irytujace są dziesiątki maili z ofertami bez podania np technologi czy, co najwazniejsze widełek.

Na naszym portalu zarejestrowany specjalista jeżeli chce znaleźć nowy projekt, zakłada aukcję swoich kompetencji. Rekruterzy muszą podać swoje oferty w aukcji (konkretną stawkę i warunki) i tylko ten z najlepszą ofertą otrzymuje kontakt.
Nie musisz chodzić na spotkania aby poznać warunki (mega oszczędność czasu)
Zapraszamy do sprawdzenia i prosimy o wsparcie :) www.itfinder.pl
Jak sie rozkręcimy to zrobimy jakieś rozdajo!
Ps. No i lajkujcie Mireczki niech świat o nas usłyszy:P

WWW.ITFINDER.PL
5!
Taguje:
#programowanie #dev #praca #startup #pomozcie
  • 39
@majkeld: Jeśli dobrze zrozumiałem to tylko "wygrywający" aukcję otrzymuje kontakt? To jest wyliczane tylko na podstawie widełek czy są inne czynniki? Czasami wysokość wynagrodzenia to nie jedyne kryterium przy wyborze oferty przez pracownika - jest jeszcze masa czynników typu dodatki pozapłacowe czy choćby lokalizacja biura lub forma pracy.
@kszych: Dostaje wygrywający, ale u reszty biorących udział w aukcji trafiasz do "kontaktów" od ciebie zależy czy chcesz im udostępnić cv (jedno kliknięcie)
@TheMan: sprawdziłem strone, którą podałeś i nie działa. W ten sposób jeszcze nie działał żaden serwis :) to o czym mówisz może było na odwrotnej zasadzie, tj. Ktoś wrzucał zamówienie na wykonanie czegoś a freelancerzy licytowali kto zrobi taniej
@rwd5: a jak jestem początkującym developerem aplikacji na androida i nie mam pojęcia jak się wycenić, to co? ;d


@cadcadcad: to zakładasz aukcje z kwotą jaka wydaje ci się odpowiednia a potem widzisz jak oferty rekruterow maja sie do twojej kwoty. jezeli najwyzsza oferta bedzie cie satysfakcjonowala, umawiasz sie na rozmowe:) inaczej mówiąc niewidzialna ręka wolnego rynku weryfikuje!