Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey: gruby rolnik to nic. Jak można robić celebrytki z pustostanów typu Siwiec czy tej od gitary (chociaż teraz już raczej jej zapraszać nigdzie nie będą, no chyba, że jako ekspertkę od szejków czekoladowych)? Przeraża mnie to, gruby przynajmniej się zna na swoim fachu, a one? Nic ale to nic sobą nie reprezentują, a młode dziewczyny mają później spaczony obraz kobiecości. Najważniejszym celem staje się kasa, silikonowe cycki, torebka od Chanel
Był program w którym szukali żon dla rolników. Był tam jeden pan którego teraz zaprosili do skakania do basenu z wysokości. Teraz jest celebrytą.


@CzerwonaPapryka1: Co ku*wa? Przeczytałem trzy razy i dalej nie rozumiem. Nie mam TV od ok. 4 lat i jak czytam takie coś to czuję, że omija mnie życie :D Na szczęście w tym "dobrym" sensie...
@CzerwonaPapryka1: Myślałem, że sobie żartujesz, aż musiałem wygooglać program w którym "skacze się do basenu z wysokości" - brak mi słów. Czasami myślę, że tę cywilizację należy naprawdę "zaorać", bo szkoda, żeby zajmowała miejsce na ziemi bardziej użytecznym stworzeniom.