Wpis z mikrobloga

+1
Sen z przed 2 dni :
jak ktoś z #gdynia to skuma pewno lepiej ale do rzeczy: śniło mi się że w radiu nadali że za duże stężenie pulpy papierowej i zaczęły wybuchać studzienki chlapiąc szarą pulpą i rzucając pokrywami wtedy byłem na trawie przed Domem Aktora od strony witominskiej przy serwisie opon potem myk przeniosło mnie na skwer Arki Gdyni i latać zaczęły śmietniki betonowe i się rozbijać

Sen z wczoraj : to pamiętam że jechałem z #rozowypasek samochodem ale prowadził ktoś inny no potem było

#pdk ( ͡ ͜ʖ ͡)

Sen z dziś : brak
w sumie zawołam #psychologia powiedzą co to znaczy

#sennikwytrzeszcza #swiadomysen

#sennikwtyrzeszcza #swiadomysen #sen #oswiadczenie #policja #srajzwykopem
Wiec śniło mi sie ze pierw smażyłem tatara .potem byłem na walkach robotów gdzie taki duży robot z wielką rama walczył z małym różowym. Wygrał bo nie wiadomo jak walna go z buta. Potem ktoś coś mówił o rozcieńczaniu wishy. A ja ja byłem zmenelony pod pierwszą #gimbaza w #gdynia. Coś mnie męczyli taki typ co go nie lubię i jego ziomek coś gadając , rzuciłem w nich czapkę a jeden z nich zesrał się pod budynkiem PLO gdzie jest informacja turystyczna. Następnie przyjechał policjant i kazał mi podwinąć nogawkę do łydki po czym przyłożył tego jasnobrązowego kabana do niej by stwierdzić ze to mój potem kazał iść za sobą a ja prosiłem o ręcznik papierowy co miałem w plecaku na szczęście się zgodził. Potem kazał iść za sobą do jednostki wojskowej obok i znikną. Budynek był wysoki i z metalu malowanego na piaskowo. Stanąłem przed wielkim otworem w ścianie na 4 pietrze i tam były na ziemi przed budynkiem wielkie autobusy z lat 50 z długa maską w kolorze moro ale bez świateł i szyb. Potem byłem przy innym otworze i tam szaro czerwone platformy były coś jak okręt i potem wyszedłem.
#pdk #wojsko i może ktoś z #psychologia powie co jak i dlaczego

#swiadonysen #sennkiwytrzeszcza
Jechałem jako obstawa rosyjskiego dygnitarza #rosja i padał pierwszy śnieg. Ktoś na polnej drodze zatrzymał się i wyrzucony kwiat (taki z dużą ilością liści) rzucił na ziemię korzeniem do śniegu. Ktoś mu zwrócił uwagę na śnieg a ten odparł że jak stopnieje to wyrośnie. Jechaliśmy dalej i zatrzymaliśmy się na #cmentarz (ta część #sen się powtarza bo już wcześniej jechałem jako obstawa ruskiego na cmentarz.) I ktoś narzekał że dlaczego nikt nie robi listy przecież zawsze była i potem będą tracić czas.
Cmentarz był stary, chciałem się dowiedzieć kto tam leży by go potem na mapie znaleźć, ale wszyscy mieli na imię Adam i jedno nazwisko. Potem były 2 groby z zagadkami #matematyka na płytach. Aż w końcu znalazłem grobowiec gdzie za kratą w środku oświetlona przez świece była jakaś podarta gazeta. Chciałem zrobić jej zdjęcie ale mój palec ciągle zakrywał flash w telefonie (samochody były z lat 70-80). I były błękitne napisy na rogach łączenia sklepienia i ścian , jednego ważnego nie widziałem, dlatego wszedłem do środka. Przez zwykłe metalowe drzwi.Tam widziałem jak mój kumpel Czaki wchodzi ale go nie wolałem, obróciłem się za to do korytarza po prawej tam siedział #rozowypasek 7/10 miała duże okrągłe druciane okulary i długie rude włosy z chyba jakaś czapka. Resztą ubioru to była suknia w kolorach wcześniej jesieni. Powiedziałem do niej cześć a ona do mnie po rosyjsku, że tylko po rosyjsku rozumie. Wiec uderzyłem kapeluszem w schody prowadzące lekko w górę do niej i poszedłem w dół. Na wprost była oświetlona na żółto szafka z kasetami (taka duża) a na prawo główne pomieszczenie, Tam w dziurawym ceglanym filarze siedział nagi koleś cały zarośnięty czarnymi włosami (szatan czy co? ) i gonił mnie i Czakiego z pogrzebaczem. Krzyczałem by mi ktoś pomógł i pomogła #policja (chyba Szwecka/angielska) w białych kurtkach i powiedzieli że mam #!$%@? za łażenie po grobach. Wiec spokojnie poszedłem do urzędu. Tam bez kolejki (nie było jej)obsłużyła mnie stara gruba baba. Podałem jej mój dowód osobisty i zapytała czy byłem w Indiach bo mają tu 2 Jakubów. Powiedziałem że nie. Ona dala mi moje wydruki. I poszedłem przed urząd tam zapytałem gościa jakiegoś gdzie jestem on powiedział że w Jaspers w #meksyk. Tam widziałem islamskie reklamy kebaba i jacht z kanadyjska bandera .
Jak zwykłe #psychologia o co chodzi
______________
  • 2