Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie, ale bardziej #kiciochpyta do #rozowepaski.

Kilka miesięcy temu poznałem na Mirko bardzo fajną dziewczynę, ładną, inteligentną i zabawną, a co najważniejsze do tej pory nie przejawiała żadnych oznak #logikarozowychpaskow także według mnie 100% #wygryw.

Bardzo dużo rozmawialiśmy ze sobą i mamy świetny kontakt. Można powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Ona jest śliczna, takie mocne 8/10 i co najlepsze ja też jej się bardzo spodobałem :)

Wsiadłem właśnie w pociąg i jadę spotkać się z nią po raz pierwszy, trochę stresik, ale jakoś to będzie :) I tu moje pytanie:

  • 126
@wonsz_smieszek: Wysłałem, ale tak jakby nie do końca swoje. Kiedyś dla żartu chciałem spróbować podrywu na Mirko, a że morda nie w tamburyn to pożyczyłem zdjęcie mojego kuzyna.
Później znajomość się rozwijała coraz bardziej, zaczęliśmy do siebie dzwonić, pojawiły sięuczucia i mimo, że chciałem jej powiedziec prawdę to nie wiedziałem jak to odkręcić :/
Ps. A co jak rozowy przeczyta Twoj wpis,skoro poznaliscie sie na Mirko?

@izeuszka: Jest w pracy i ma zablokowany dostęp do fb, wykopów itp., ale tak szczerze mam nadzieję, ze zobaczy ten wpis na komórce, szok bedzie mniejszy, pośmiejemy się z tego będziemy tą historię opowiadać naszym wnukom :-)