Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie, ale bardziej #kiciochpyta do #rozowepaski.

Kilka miesięcy temu poznałem na Mirko bardzo fajną dziewczynę, ładną, inteligentną i zabawną, a co najważniejsze do tej pory nie przejawiała żadnych oznak #logikarozowychpaskow także według mnie 100% #wygryw.

Bardzo dużo rozmawialiśmy ze sobą i mamy świetny kontakt. Można powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Ona jest śliczna, takie mocne 8/10 i co najlepsze ja też jej się bardzo spodobałem :)

Wsiadłem właśnie w pociąg i jadę spotkać się z nią po raz pierwszy, trochę stresik, ale jakoś to będzie :) I tu moje pytanie:

  • 126
  • Odpowiedz
@silverm: Na moje tego się nie da odkręcić. Relacje społeczne budowane na odległość bardzo mocno polegają na wyobrażaniu sobie kogoś. Dziewczyna już w tym momencie umieściła cie w twarzy kuzyna i zaszufladkowała. Może faktycznie jeszcze być tak, że się spodobasz ale odbudowanie nadszarpniętego zaufania. No na moje dostaniesz co najwyżej kopa w dupę.
  • Odpowiedz
@silverm: teraz to już za późno, trzeba było zrobić morphing i wysłać kolejne fazy przejścia jednej twarzy w drugą.
a tak, to jesteś w sytuacji Komora po pierwszej turze.
  • Odpowiedz
@silverm: trochę prychłam :) spróbuj ją obczaić zanim się ujawnisz. różowe to mistrzynie kamuflażu, może tylko na zdjęciu wyszła chudo, a w rzeczywistości to gruba laska xD no i wtedy problem z głowy i nawet nie musisz się jej przedstawiać tylko prawilnie #!$%@? xD powodzenia i wołaj cumplu! możesz nagrać jej minę jak Cię zobaczy i zbuforuje że Ty to Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silverm: co prychłem to moje xDDD niewiele jest takich wpisów, także gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz czekam na dalszy rozwój sytuacji, bo będąc świadkiem czegoś takiego bym chyba się przekręcił ze śmiechu

  • Odpowiedz