Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie, ale bardziej #kiciochpyta do #rozowepaski.

Kilka miesięcy temu poznałem na Mirko bardzo fajną dziewczynę, ładną, inteligentną i zabawną, a co najważniejsze do tej pory nie przejawiała żadnych oznak #logikarozowychpaskow także według mnie 100% #wygryw.

Bardzo dużo rozmawialiśmy ze sobą i mamy świetny kontakt. Można powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Ona jest śliczna, takie mocne 8/10 i co najlepsze ja też jej się bardzo spodobałem :)

Wsiadłem właśnie w pociąg i jadę spotkać się z nią po raz pierwszy, trochę stresik, ale jakoś to będzie :) I tu moje pytanie:

  • 126
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Wysłałem, ale tak jakby nie do końca swoje. Kiedyś dla żartu chciałem spróbować podrywu na Mirko, a że morda nie w tamburyn to pożyczyłem zdjęcie mojego kuzyna.
Później znajomość się rozwijała coraz bardziej, zaczęliśmy do siebie dzwonić, pojawiły sięuczucia i mimo, że chciałem jej powiedziec prawdę to nie wiedziałem jak to odkręcić :/
  • Odpowiedz
@silverm:

tak jakby nie do końca swoje


No tak, kuzyn to jak Ty, ale nie do końca :)

Ech, no zobaczymy. Ja na szczęście swoich nie mam, bo bym miał dylemat czy wysyłać swój ryj, czy nie. Czyjegoś bym raczej nie wysyłał :)

Niemniej, daj znać jak poszło. Jak kocha to wybaczy, a moze chociaż zrozumie ;)
Też mam problem z tą mordą moją :D
  • Odpowiedz
  • 1
@silverm: Powodzenia. Internet to jedno, jak zrobisz dobre wrażenie w rzeczywistości to może sie uda. Wygląd to jedno ale #rozowepaski chyba mają ten próg tolerancji całkiem spory.
  • Odpowiedz
@silverm: zapewne dziewczyna sie wkurzy i juz nigdy nie bedzie chciala nawiazywac znajomosci przez internet, no chyba, ze jestes przystojniejszy niz Twoj kuzyn, zle zagrales, moze jakbys wyslal swoje to bys bardziej jej sie spodobal? Wołaj jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. A co jak rozowy przeczyta Twoj wpis,skoro poznaliscie sie na Mirko?
  • Odpowiedz
Ps. A co jak rozowy przeczyta Twoj wpis,skoro poznaliscie sie na Mirko?

@izeuszka: Jest w pracy i ma zablokowany dostęp do fb, wykopów itp., ale tak szczerze mam nadzieję, ze zobaczy ten wpis na komórce, szok bedzie mniejszy, pośmiejemy się z tego będziemy tą historię opowiadać naszym wnukom :-)
  • Odpowiedz
@izeuszka: Niestety kuzyn jest prawdziwym przystojniakiem, a ja wyglądam przy nim jak Tofik i to po dłuższym melanżu. Ale jak się ludzie dogadują to chyba wygląd nie ma żadnego znaczenia, czyż nie?
  • Odpowiedz