Wpis z mikrobloga

Co ja wczoraj #!$%@?łem to wy nawet nie wiecie!

Na oglądałem się w internetach filmików i tych no czalenczòw o najostrzejszych papryczkach na świecie.
Mówię sobie coooo.. ta mała papryczka tak niby tak pali?Ludzie pluja, rzygaja i #!$%@? wie co robią?
I wtedy naszła mnie złota myśl i mówię pfff co to dla mnie. Nie możliwe, nie wierzę. Pewnego dnia moj #rozowypasek wysłała mnie do sklepu po pomidory bo jej zabrakło do sałatki. Jestem na straganie u hindusa kupuję pomidory i wtedy przypomialo mi się o tych papryczkach.. a jak powszechnie wiadomo hindusi #!$%@? te papryki jak dzik szyszki.. kupiłem te pomidory i skroiłem mu jedną mała paprycze ze straganu...
Jestem w domu , mam pomidory a mój różowypasek już na tablecie ogląda serial... więc przejąłem misję z pomidorami ale w miedzy czasie mówię a mam papryczke zjem! Jedna półkula mózgowa mówi nie jedz całej bo w tych internetach może być trochę prawdy druga zaś mówi #!$%@? cała nic Ci nie będzie , jako ze lubie ostre żarcie zdecydowałem ze zjem pół! Kroje na pół wzdłuż i szybko do buzi wkładam papryczke i gryze tak dokładnie.. i wtedy się zaczyna JA CIE NIE #!$%@? czułem się jak by mi etna w mordzie eksplodowała.. jak bym #!$%@?ł brykiet z grila i popił benzyną... i wtedy zrozumiałem że popełniłem błąd...
moja to myślałem że ze smiechu umrze a mi do śmiechu nie było...pamiętajcie jak przyjadą wam takie głupoty do głowy to trzeba mieć pod ręką lody! #!$%@? woda w ogóle nie pomaga , mleko łagodzi skutki na pare sekund a potem to samo ale lody ufff to było to lecz zanim wpadłem na ten pomysł minęło pare minut..długich minut. ehh #bomadrymtotrzebasieurodzic
  • 11
@jatylkoporecepte: spokojnie , bo jak zaczynasz się denerwować to słoma Ci z butów wystaje :) lubię ostre ale nie najostrzejsze i nigdzie nie napisałem że jestem smakoszem czytaj uważnie jak komentujesz proszę.
@niewidzialnywszechmogacy: bo to trzeba - z doświadczenia - dostarczyć przesyłkę a następnie w bidecie albo pod prysznicem zneutralizować obce ciała/płyny w okolicy otworu zrzutowego. krytyczny jest czas, im szybciej tym lepiej. kiedyś się tak załatwiłem, że co 15min byłem na tronie, wrażenie srania żarem, 0/10, nie polecam. chociaż jak mnie pali w mordę to 10/10, fuck logic :D