Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia czy #popularnaopinia ? Szacunek do rzeczy materialnych ,które dostaliśmy lub nabyliśmy jest bardzo ważny. Ja np. Jako materialista z krwi i kości - Szanuję wszystko: Telefon,Laptop itp. A wszyscy, którzy latają z popękanym ekranem w swoim nowym smartphonie, bo (mama mi kupiła, jak rozwalę to dostanę nowy!!!) to często #patologiazewsi #podludzie którzy nie znają wartości pieniądza... Zgadzacie się Mireczki?
  • 155
Ja zawsze staram się dbać o swoje rzeczy, jednak mam dar do rozwalania wszystkiego w głupi sposób, poprzedni telefon rozwalilem np. Pechowo klapa od bagażnika w samochodzie, w laptopie uszkodzony matryce, zamykając go z nakrętka od długopisa której nie zauważyłem :c
@Master_of_keczuk: Zgadzam się w 100%.Nigdy na żadnym telefonie nie mam nawet ryski, o wszystko dbam i szanuje.A jak kogoś widze z pękiniętym ekranem to od razu widze ,że to jakaś mentalna patologia.Jak by mi jakimś cudem pękł ekran to szybko do serwisu , a karta do jakiegoś zapasowego telefonu np.noki 3310 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Master_of_keczuk: Jak za dzieciaka na playstation pierwsze zbieralem sam 2 lata, a jak mi sie w kompie zepsul zasilacz, to miesiac kase odkladalem, to oczywiste jest, ze niesamowicie szanuje rzeczy materialne. Chociaz teraz moge sobie pozwolic na wiele, to zawsze przed wyborem sprzetu czytam przez 3 tygodnie recenzje, porownuje, potem szukam najtanszego sklepu (chocbym mial 2 zlote zaoszczedzic), potem moze nie trzymam w zamknieciu, ale po wyczyszczeniu/zdjeciu folii ochronnych sprzet wyglada
@JavaDoc: No i co Ty zielonko skaczesz do mnie ? Rozumiem, że kolor nicku i głupoty mają powiązanie, ale bez przesady. Znamy się czy jak, że wiesz skąd na co mam pieniądze ?
Poza tym masz problem z czytaniem, bo jak już wcześniej wspomniałem mam bekę z takich typków, co ich nie stać na tego typu rzeczy a je kupują. Znam ludzi co zarabiają po 1400 zł miesięcznie i kupują 5s'a
@Master_of_keczuk: nie chcę Cię jakkolwiek obrażać, ale taka myśl mi przyszła do głowy, że będziesz tym Januszem motoryzacji, który przy zakupie 15-letniego auta będzie darł mordę, że hurrr durrr porysowane zderzaki, nie dbałeś o samochód.
@Master_of_keczuk: Studiuję zaocznie i płacę za szkołę sama. Widzę różnicę jak rodzice niektórym płacą, to olewają egzaminy bo przecież nie jest im szkoda na pościgi. A mnie jednak zależy, no bo muszę sama sobie na to zarobić i wolę to wydać na coś innego. Niestety do puki sam nie zacznie ktoś zarabiać to nie zrozumie...