Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia czy #popularnaopinia ? Szacunek do rzeczy materialnych ,które dostaliśmy lub nabyliśmy jest bardzo ważny. Ja np. Jako materialista z krwi i kości - Szanuję wszystko: Telefon,Laptop itp. A wszyscy, którzy latają z popękanym ekranem w swoim nowym smartphonie, bo (mama mi kupiła, jak rozwalę to dostanę nowy!!!) to często #patologiazewsi #podludzie którzy nie znają wartości pieniądza... Zgadzacie się Mireczki?
  • 155
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: Ja w sumie też byłbym materialistą jeśli spojrzeć na to przez pryzmat szanowania tego co mam... Tyle że ja jestem zdania że tylko to co mam jest coś warte a nie podobizny królów i prezydentów za które je kupuje :/ .
  • Odpowiedz
Nie uważam się za materialistę,tylko dlatego,że szanuję swoją własność. Ja wiem ,że po prostu jestem materialistą i lubię "posiadać","kupować".( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: można też w drugą stronę. jak ktoś ma w #!$%@? pieniędzy to rzeczy materialne są dla niego... tylko rzeczami materialnymi. Znałem gościa który woził S-klasą worki z gipsem bo dla niego to "tylko samochód" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz