Wpis z mikrobloga

@xolur: Już poprawione. Niedługo pojawi się możliwość zaktualizowania.
To przy okazji zapytam. Czy automatyczne pytanie o zalogowanie do google games uważasz za irytujące, czy Ci nie przeszkadza?
@Snakeyes: Dla mnie to 2 kliknięcia 'anuluj', więc niewielki problem ;). Wolałbym możliwość rozpoczęcia gry od nowa, bo wykupiłem trochę liter niepotrzebnie i na chwilę obecną mam -10 monet ;D
@xolur: Tak, na ten moment to wszystkie rebusy, niedługo kolejne. Chyba domyślasz się jak przyjemne jest to dla twórcy gry, że ktoś poświęcił na nią swój czas? ;)
@Snakeyes: Z pewnością ;). W takim razie, by nie było zbyt kolorowo, jest parę rzeczy, które nie przypadły mi do gustu. Poza wcześniejszą literówką są to kwestie graficzne. Pierwsze problemy miałem z hasłem 'Gruba ryba', gdzie śrubę kojarzyłem wcześniej z gwoździem, wkrętem, a nawet śledziem :D. 'Chować głowę w piasek' również zmusiło mnie do kupna literki, bo głowa i strzałka w dół ni cholery nie chciała mi się skojarzyć z chowaniem
@xolur: Tak, wiem, że gra nie jest idealna. Gdybym miał kogoś, kto chciałby mi powiedzieć, które grafiki poprawić, to z takich rad bym skorzystał ;). Jednak chcę tutaj zaznaczyć, że w przeciwieństwie do większości podobnych gier, ja grafiki wykonuje sam, a nie korzystam z "gotowców".
@Snakeyes: Jakby dało się odpalić rebusy od nowa, to mógłbym porobić screeny, ale nieścisłości są głównie w tych hasłach, które opisałem wyżej

grafiki wykonuje sam, a nie korzystam z "gotowców"

@Snakeyes: I takie podejście szanuję ;)