Wpis z mikrobloga

Richard Chase, seryjny morderca, który wybebeszał ludzi i pił ich krew miał bardzo ciekawą zasadę. Wchodził tylko do domów gdzie drzwi nie były zamknięte na klucz. Uważał, że jak ktoś zamyka drzwi tzn, że jest tam niemile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widać mama nauczyła go dobrych manier

http://crime.about.com/od/serial/p/richard_chase.htm

Koleś zabił kobietę w ciąży, wypił jej krew a potem włożył jej do buzi kupkę psa. Kupował również zwierzęta, wrzucał do blendera i pił ich krew, bo wierzył, że naziści kradną jego krew podczas snu. Richard Ty chory #!$%@?
#ciekawostki
Koller - Richard Chase, seryjny morderca, który wybebeszał ludzi i pił ich krew miał ...

źródło: comment_cAuEVDvcm9fviFpDw1BXXWYwckArbTNl.jpg

Pobierz
  • 18
@Koller: Rozumiem interesować się wyrafinowanymi psychopatami/socjopatami, ale to jest chore gówno. Koleś rozpieprzał bebechy bo miał nasrane w głowie, zero ładu, składu, sensu.
To już serialowy Dexter jest milion razy ciekawszym przypadkiem, ten Chase to po prostu skończony kretyn, głupszy niż niejeden Sebastian z kołczanem.
@Koller: Nie mówię, że ty się interesujesz. Miałem potrzebę to napisać, bo wiem, że są #!$%@?, których ten temat ciągnie lub bawi.
Chociaż z tego co wiem to większość udaje. "Patrzcie jaki jestem groźny i #!$%@?, interesuje mnie margines intelektualny wypruwający ludziom flaki bez zmrużenia oka". A potem taki wchodzi do prosektorium i jest blady po 5 minutach patrzenia :)