Wpis z mikrobloga

@MirkoStats: dla mnie to jest tak w #!$%@? nieprofesjonalne podejście do klienta że jakbym to ja był pracodawcą to bym #!$%@?ł ją z roboty.
Zamiast patrzeć i cały czas być w gotowości obsłużyć klienta to oczy wlepione w ekran, nic nie słyszy bo słucha sobie hehe Myslovitz i ma banana na ryju pewnie bo przegląda mirko
Mnóstwo ludzi może i by chciało coś kupić ale myśli sobie 'oho, jest zajęta czymś
@HetmanPolnyKoronny: oj uwierz mi że za 1500 złotych znajdzie się dużo osób które by były kompetentne, na przykład osoby starsze, które jeszcze nie są uzależnione od smartfonów i SN i których ta zapłata byłaby zadowalająca
@Matis666: To ja juz wole taka panienke sprzed laptopa ktora w 3 sekundy sie ogarnie w kolejne 7 zapakuje i policzy szybko zeby wrocic do swoich zajec niz "skupiona" pania Hanie ktora pol godziny liczy drugie pol soe zastanawia jak wydac a siatke da Ci na samym koncu bo po #!$%@? masz pakowac w miedxyczasie. Nie oszukujmy sie ludzie 40+ w zdecydowanej wiekszpsci nie nadaja sie do handlu.