Wpis z mikrobloga

@BeDoEl: Znaczy się w prezydenckich jeszcze dowodu nie miałeś, nie smuć się z czasem pojmiesz o co chodzi w głosowaniu. A jak byś znów nie rozumiał jakiegoś pytania to pytaj śmiało
  • Odpowiedz
@muak47: W głosowaniu chodzi o to, aby zgodnie z własnym sumieniem oddać głos. Tak też zrobiłem i robię zawsze. Jeżeli uważasz, że jowy cokolwiek zmienią, zmiana finansowania partii coś zmieni(przypominam, że zawsze mogą zabrać więcej), czy zgodzisz się lub nie z nieaktualną, oczywistą sprawą, to życzę powodzenia. Istnieją poważniejsze sprawy na które nie mamy wpływu, a w referendum zadają nam nic nie warte bezsensy, to jest ta słynna istota demokracji?
  • Odpowiedz
Jeżeli uważasz, że jowy cokolwiek zmienią, zmiana finansowania partii coś zmieni(przypominam, że zawsze mogą zabrać więcej), czy zgodzisz się lub nie z nieaktualną, oczywistą sprawą, to życzę powodzenia


Dlatego oddaje się głos na TAK albo NIE według własnego uznania a nie kreśli wszystkie kratki jak debil

W głosowaniu chodzi o to, aby zgodnie z własnym sumieniem oddać głos. Tak też zrobiłem i robię zawsze.

To jak zawsze kreślisz wszystkie kratki, to gratuluję
  • Odpowiedz
To jak zawsze kreślisz wszystkie kratki, to gratuluję własnego zdania i poziomu świadomości wyborcy.


@muak47: poczytaj jaki jest najłatwiejszy sposób przekrętu, aby inna partia nie wygrała.



Zakreślę obydwie, oddałem głos mimo wszystko. Mam wtedy najświętsze w tym kraju prawo narzekać że jest źle.
A ci, którym zbyło 5 min, niech skończą pieprzyć

  • Odpowiedz
  • 1
@Dibhala: zakreslenie dwóch powoduje glos nieważny,to to samo jak byś z domu tylka nie ruszył. Tamci nie oddaja glosu Ty odajesz glos nieważny, jeden #!$%@? tacy sami jestescie
  • Odpowiedz
Denerwuje mnie podejście 60% uprawnionych do głosowania: "Nie interesuję się polityką, nie ide na wybory bo i tak nic nie zmienię". Jak myślicie jaki miałoby to wpływ na frekwencje, bo mi taki pomysł chodzi od dawna po głowie: Chciałbym w moim obwodzie ( <10 bloków) zorganizować możliwie bezstronną akcję informacyjną w postaci gazetki.

Na przykładzie obecnego referendum opisać każde z pytań:
1) Miedzy czym dokładnie wybieramy.
2) Plusy i minusy każdej opcji.
  • Odpowiedz
Jakieś losowanie? Jakie numery padły?

A tak całkiem na serio... To jakby powiedzieli, że co 4 dostanie iPhone'a, bo dostali odfoliowane to by była większa frekwencja -,-
  • Odpowiedz
Jak myślicie jaki miałoby to wpływ na frekwencje,


@stalowyblog: gdyby niegłosujące 35-40% oddało głos na partię młodych ludzi ... doprawdy sam nie potrafię sobie wyobrazić co by się wtedy stało.

jeden #!$%@? tacy sami jestescie


@muak47: teraz mam zamiar zakreślić wszystkich. Każdemu krrrwa po równo !
  • Odpowiedz
Dobrze że nie będzie 2 referendum bo takie same pustki by były.


@Kempes: Tamto drugie referendum byłoby lepszym trickiem, bo tam przyszli na gotowe, ludzie sami przynieśli tych 6 milionów podpisów, o których przypominają nam przy każdej okazji i po 10 razy, stąd akurat pudło, bo skoro 6-ciu milionom ludzi chciało się chrzanić z podpisywaniem tego specjalnie i bawieniem się w pikiety i inne akcje akcyjki, to ile by poszło zaledwie
  • Odpowiedz
Chciałbym oficjalnie podziękować wszystkim Mirkom i Grażynom którzy nie poszli na referendum. Dzięki temu, w najbliższym dziesięcioleciu wszyscy politycy będą posiadać koronny argument że Polacy referendów nie chcą. Dla tych którzy mówią że pytania były głupie. MOŻNA BYŁO WRZUCIĆ PUSTĄ KARTKĘ. Dziękuję wszystkim zjebom... A Kukiz chciał dobrze, jednak "Naród wspaniały, tylko ludzie #!$%@?" J.Piłsudski
  • Odpowiedz
O referendum nie było praktycznie żadnych informacji w mediach. Cisza jak makiem zasiał. Nie dziwota więc, że ludzie nie poszli na to referendum. Idę jednak o zakład, że o porażce referendalnej i małej frekwencji będzie w mediach trąbione bardzo dużo.
  • Odpowiedz