Wpis z mikrobloga

@slec21: Wiesz, kiedy dowiedziałem się o referendum? 5 minut temu, jak sprawdzałem co to za referendum było w Sosnowcu i dlaczego nikt nie przyszedł. Informacji o tym, że dziś było jakieś ogólnopolskie referendum było ZERO. Żadnych plakatów, obwieszczeń, kampanii, itp. Wiadomości w TV zazwyczaj nie oglądam, na Onety, czy inne Pudelki nie wchodzę, w newsach Google w ubiegłym tygodniu (poniedziałek-piątek) nic nie było, a przynajmniej nic, co byłoby w miarę na
  • Odpowiedz
@Furius: Może to referendum nie jest mocno przemyślane ani potrzebne, może ludzie nie są przyzwyczajeni, może jest kosztowne, itp... Lecz jak mamy jako społeczeństwo być dobrzy w czymś czego niemal nie robimy? Może zamiast jęczeć i mówić, że wszystko źle, to lepiej potraktować je jako początek drogi - oj drogi ;) - i dać trochę konstruktywnej krytyki?

Mogę zacząć. Jest XXI wiek, skoro da się zrobić przelew nie wstając z kanapy,
  • Odpowiedz
@Furius: Jak ludzie mieli się dowiedzieć jak nic nie mówili o referendum cisza i dezinformacja ! Teraz jak pierwsza próba ratowania ojczyzny się nie udała to media zaczęły mówić o referendum !
  • Odpowiedz
Ja swój obowiązek spełniłem głos za JOW-ami oddałem. Głosowałem w Irlandii, żadnej flagi przed budynkiem niczego tak jakby nic się nie działo ! Partie musiały się naprawdę przerazić, że mogą potracić stołki !
  • Odpowiedz
@Falcon: No i się grubo mylisz. Myślisz, że 6 milionów podpisów to 6 milionów ludzi? Jeżeli tak, to robisz #!$%@?ę z logiki. Podpisy złożyło ok. 2,5miliona ludzi a to jest około 12% osób z prawem do głosowania w Polsce. Więc jakby drugie referendum nie było połączone z wyborami parlamentarnymi to frekfencja byłaby podobna jak głosowania wczorajszego.
  • Odpowiedz
@Furius: żaden protest, na pewno nie lenistwo - polacy zasługują na to co mają! po prostu bezmózgi wolą pis i po, a druga połowa społeczeństwa nadal milczy - żyjcie sobie w tym syfie i narzekajcie dalej - nie byłeś na referendum więc #stulpysk a nie narzekaj na politykę

żadna tv nie nawoływała do startu w referendum, janusze nie skumali o co chodzi bo nikt im nie mówił jak mają myśleć
  • Odpowiedz