Wpis z mikrobloga

Na demonstracjach ulicznych zawsze słychać głośne wybuchy petard. Czy ktoś wie kto je ciągle rzuca?

Byłem w życiu na kilku, zawsze mnie to najbardziej #!$%@?. Idziesz gdzieś i nagle obok jeb, bębenki dostają strzała, ludzie zaczynają panikować.

Jak kiedyś złapie takiego z petardą przysięgam że zaciągnę do jakiejś ciemnej bramy i spuszczę #!$%@?. Pytanie tylko czy to nie policyjni prowokatorzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #4konserwy #neuropa #polska
  • 19
@Annak1975: pozostałe demonstracje były równie słuszne. ogólnie to zmieniasz temat rozmowy. zamiast drążyć kto rzuca na ogólnie pojętych demonstracjach petardy i straszy tym uczestników, dociekasz na jakie ja chodzę demonstracje. wtf? wrzuć sobie na jutubie pierwszą lepszą demonstrację zawsze są petardy. wyjątkiem są marsze milczenia i niektóre marsze lgbt (ale tam gdzie nie ma antify)
@Annak1975: zdecydowanie jakiś marsz lgbt, mam obecnie ochotę pobić kogoś z antify.

ale żeby wykonać dobrze naszą misję trzeba będzie się dobrze maskować. przebiorę cię w skórę, obrożę i będę trzymał na łanuszku. ale im dowalimy!

a jak nikogo nie znajdziemy to przynajmniej będzie fajnie