Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: dzięki - tylko że ja bym chętnie coś kupiła :/ nie chce siedzieć cały weekend po 12h bo ktoś może zostać ranny... a jak usłyszę o śluzie, albo o kalendarzyku, to do kurfy nędzy rozniosę całą gromadę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
TAK, jesteśmy HIPOKRYTAMI - zdajemy sobie z tego sprawę - jak najbardziej. ale to i tak mniejsze zło dla agnostyków, niż cywilny, bo z 80
@mamFAJNYnick: nie, chrzcić nie będziemy na 100%. wiesz co się stało jak powiedzieliśmy, że cywilny? to co się działo w naszych rodzinach to nawet my nie... III wojna światowa. mnie koło dupy lata czy wezmę kościelny - dla mnie to szopka, ale jeżeli babcia ma płakać ze szczęścia, teściowa się cieszyć i ma się zapełnić stół tylko dlatego, że przez facetem w sukience stoję, to to zrobię. mnie to wiele nie
usłyszę o śluzie, albo o kalendarzyku, to do kurfy nędzy rozniosę całą gromadę


@Warszawianka91: tez tak do tego podchodzilem, nikogo nie rozniosłem ale kilka razy musialem wyjść z sali zeby nie jebnąć ze śmiechu, na tych weekendowych jest od chu chu ludzi mozna usiąść z tyłu i ksiązki czytać. Najlepsza była laska od planowania rodziny metodami naturalnymi, która spodziewała się 5 dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@focer: żadnego chrztu. to akurat jest pewne-dziecko samo jak dorośnie zdecyduje o wierze.
jedynaczka z rodziny religijnej, w której chrzestny był w seminarium (zrezygnował)i narzeczony z rodziny totalnie religijnej - wiesz jaka była reakcja na ,,cywilny"? nie chcesz wiedzieć i choćbyś był nie wiem jak pieprzniętym satanistą, to dla świętego spokoju byś wziął ten kościelny - GWARANTUJĘ. bo Tobie to w zasadzie wisi, ale sprawienie rodzinie przyjemności (najbliższym) jest ważniejsze dla