Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę Androida za te problemy z zarządzaniem pamięcią. Mam wbudowane 8gb pamięci i 8gb na SD, w obu przypadkach po 500mb wolnego miejsca, a i tak co chwile wyskakuje w różnych miejscach "brak wolnej pamięci", a to w Google Play, a to później podczas odtwarzania strumieniowego w Play Music... O co z tym chodzi, dlaczego mimo 1gb miejsca nie mogę zainstalować nawet apki co waży 2mb? To już drugi telefon z andkiem i po raz kolejny ten sam problem doprowadza mnie do frustracji, to samo się dzieje na telefonach mojej rodziny, po miesiącu używania nagle zaczyna wyrzucać na prawo i lewo błędami o zbyt małej ilości pamięci. Mam iPada od 2 lat i od początku ani razu nie zdarzył mi sie podobny problem, że chciałbym #!$%@?ć go przez okno.
#android #kiciochpyta #telefony
R.....r - Jak ja nienawidzę Androida za te problemy z zarządzaniem pamięcią. Mam wbud...

źródło: comment_tZooeYTKf2czIHXsvN8ilKTHakuYykOg.jpg

Pobierz
  • 12
@wielooczek: u mnie komunikatów, że pamięć się kończy nie ma, ale Google Play Store odmawia instalacji, Google Play Music odmawia słuchania muzyki ze streama. Już nawet nie mówię o tym jak ten telefon jest zoptymalizowany, kiedy dochodzi do tego, że jakaś aplikacja używa kamery
@MRacheron: 16, problem w tym, że mam na nim z 3 razy więcej aplikacji, na Andku mam te podstawowe od HTC + FB, Wykop, Snapchat, JakDojade, Epodroznik, ZanieczyszczeniaPowietrza. mimo to mam te 500mb wolnego na wbudowanej pamięci i nic z tym nie mogę zrobić, bo ciagle za mało pamięci, nawet odtwarzać strumieniowo piosenki, które po odtworzeniu sa usuwane z pamięci. Więc super sprawa
@Reeposter: to przez #!$%@? podział pamięci w androidzie.
Zamiast dać #!$%@? te 7gb wolnej pamięci na wszystko. Na instalacje gier, pliki użytkownika.
To dadzą 3/4 partycje i podzielą te niby 8gb.
Już Apple jaki jest taki jest. Ale iPhone jak ma 16gb. To użytkownik ma 14gb do wykorzystania dla siebie.
Żadnych podziałów na #!$%@? partycje. Z tą jedną rzeczą to mnie android #!$%@?
@Kurajmo: Całkowite zapchanie pamięci (do 0 bajtów) może uceglić system operacyjny, dlatego zawsze się zostawia rezerwę. A z drugiej strony ludzie są porąbani i będą płakać