Wpis z mikrobloga

Produktywne dni: 37/366.
Godzin dodatkowych: 17,0.

W związku z tym, że duża ilość osób nie chciała dołączyć ze względu na czas, jaki trzeba było spędzić na rozwijaniu siebie, to zmieniamy tag. Aktualnym tagiem będzie połowa czasu, czyli #2godziny.
Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na samorozwój. Gdy tylko przekroczysz magiczne 2 godziny/dzień zaliczany jest on do produktywnych.

Nie wiesz o co chodzi? Tutaj masz wszystko wyjaśnione (gwoli ścisłości, książki rozrywkowe się nie liczą).
Notatka o organizowaniu czasu, bo kto czasu nie organizuje-ten trąba.
Coś o rysunkach w notatkach.
Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza #samorozwoj
Twinkle - Produktywne dni: 37/366.
Godzin dodatkowych: 17,0.

W związku z tym, że ...

źródło: comment_rRgzm0EopK0QhTcw0PcswhUBmZtOQ2nO.jpg

Pobierz
  • 15
@Twinkle: A w sumie dobrze @xrbartek napisał. Też jestem ciekaw. Dzisiaj akurat chciałem dołączyć do Twojej bojówki, bo sesja skończona, no i mam odstawione leki. ;)

Fajnie by było jakbyś się pochwaliła co udało Ci się zrobić do tej pory, jak to wygląda w stosunku do Twoich długoterminowych celów. Jesteś naszym największym pracusiem. ^_^ Ostatnio nawet mówiłaś żeby zaproponować jakiś temat o którym mogłabyś napisać. Nie uciekniesz tak łatwo. ( ͡
@xrbartek: @moonlisa: Podam dosyć ogólnie: genetyka, biotechnologia i inżynieria genetyczna. Ciut geologii, źródeł energii i na temat środków czystości oraz kosmetyków. Do tego garść słówek z angielskiego. No i do każdego tematu ćwiczeniówki.
No czekam na ten temat, czekam i żadnego nie dostaję.
@Twinkle: Czy jeśli bym zwiększył ilość czasu, który poświęcam na naukę to mógłbym to uznać do tych 2 produktywnych godzin? Np. z 10 minut biologii do 40(i 30 minut liczy się do tych 2 godzin)?