Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #trojboj #deadlift #toofuckingood

Dzieńdobry. Poniedziałek, dzień klatki, George fucking Leeman i jego martwe ciągi. Mój rocznik, 24 lata XDD

Bardzo fajne asystujące ćwiczenia do martwego na kanale Supertraining z jego udziałem, polecam obczaić.

411kg x 4 XD

Polecam załączyć tą muzyczkę podczas oglądania filmiku https://www.youtube.com/watch?v=1X6tsZdvo30 swoją drogą, macie podobne z tym wejściem na początku?
maze - #silownia #mikrokoksy #trojboj #deadlift #toofuckingood

Dzieńdobry. Poniedz...
  • 21
  • Odpowiedz
@maze: w 1:20 myslalem ze to kobieta go asekuruje podczas wyciskania. obejrzalem reszte filmu i dalej nie mam pewnosci czy to nie kobieta :)
  • Odpowiedz
@orfan: tak to chyba jego panna, jest #!$%@? silna, pewnie je dobre protony i pije biauko, ale tak powaznie ponoc nic, wiec graty. Siostra Vince'a Urbanka
maze - @orfan: tak to chyba jego panna, jest #!$%@? silna, pewnie je dobre protony i ...
  • Odpowiedz
@maze: masz moze dostep do treningu z jego strony albo wiesz na czym on polega? na swiecie jest tylko kilka osob ktore podnosza 400kg w MC. wydaje mi sie, ze jego technika martwego przy zastosowaniu przez zwyklego smiertelnika bylaby bardzo kontuzjogenna, ale w swoich filmikach on nie uczy techniki ktora na pewno jest dostosowana do jego warunkow fizycznych i pod niego skrojona, a nie uniwersalna, tylko odnosi olbrzymie ciezary
  • Odpowiedz
@tobiasz22: jego technika jest jak najbardziej w porządku, chodzi ci o zaokrąglenie w odcinku piersiowym? Popatrz na jego dół pleców, widzisz tam jakieś błędy w technice? Tona martwych ciągów, świetnie dopracowany trening, dieta, sen, uwarunkowania genetyczne, TONA asystujących ćwiczeń, która wspomaga słabe punkty itp. Nie mam dostępu, ale zawsze możesz napisać do niego maila albo dopytać w komentarzach na yt. Odpisuje.
  • Odpowiedz
@Mave: że niby on wygląda jak 80% spasłych amerykańców? Hehe, z pewnością, zwłaszcza obok Marka Bella na tym filmiku. Pokaż mi tych amerykanów, którzy mają barki wielkości kul armatnich ^_^
maze - @Mave: że niby on wygląda jak 80% spasłych amerykańców? Hehe, z pewnością, zwł...
  • Odpowiedz
@maze: ten trening jest do kupienia za 39,99$ na jego stronie, ciekawe ile koksu musi w siebie pakowac zeby moc tak cwiczyc, na samej kreatynce na pewno nie jedzie tym bardziej ze na swojej stronie oferuje ukladanie cykli oraz PCT; nie widzialem wielu jego fimikow, ale z tego co ogladalem to
1) mądry i mily z niego czlowiek
2) cwiczyc z duza iloscia powtorzen (8-12, a nie jak inni powerlifterzy 1-4)
  • Odpowiedz
@tobiasz22: ah o ten ci chodzi, niestety nie, ale napewno kiedyś się skuszę, bo dobry z niego wariat. Co do cykli to obczaj wideo "steroid abuse myth" - jestem skłonny uwierzyć, zwłaszcza, że ma dobre predyspozycje choć jak sam na początku mówił przy wadze 100kg zaczynał wyciskania od 40kg x 1 także jest nadzieja :D Nie sądzę, aby walił gramami towar jak niektórzy durnie, kontaktuje się z najlepszymi w tym biznesie
  • Odpowiedz
@maze: Mówię to oczywiście z przymrużeniem oka. Facet jest silny jak byk, ale mimo wszystko tak zlany masą że ktoś mógłby na serio wziąć go po prostu za wielkiego, grubego kolesia ;)
  • Odpowiedz
@Mave:

wielkiego, grubego kolesia

W sportach sylwetkowych, wygląda się dobrze tylko okresowo, przez większość czasu nawet top jest zalany i nawalony wodą, glikogenem i trójglicerydami.
Ludzie myślą, że chodzi się zarzeźbionym i odwodnionym cały rok, bo takie zdjęcia i filmiki się rozpowszechnia.

Sportowcy siłowi z wyższych wag nie mają powodu by wyglądać jak kulturyści, każda ilość wagi i sprężystej tkanki pomaga w dźwiganiu.
Poza tym, tkanka tłuszczowa jest hormonalnie czynna, a
  • Odpowiedz