Wpis z mikrobloga

#zagranico #praca #pytanie hej Mirki! Wołam Was dość sporo ale mam nadzieję że dzięki temu zbiorę dużo ciekawych opinii i wskazówek. Bliska mi osoba potrzebuje stanąć finansowo na nogi i zastanawiam się jak jej pomóc. Pracy się nie boi ale nie bardzo jest dla niego dobrze płatna praca w Polsce - zajmuje się sprzedażą w branży motoryzacyjnej gdyż nie miał możliwości kształcenia się. Czy w obecnej sytuacji geopolitycznej jest szansa na pracę za granicą która pozwala na sensowny zarobek? Taki żeby może odłożyć trochę i założyć coś swojego w Polsce? Nie jest powiedziane że nie będzie chciał zostać na stałe za granicą ale na ten moment jeszcze są myśli typu 'będę sam', 'nie dam rady' dlatego pytam o wersję bezpieczną - kilka miesięcy ;-) jak szukać pracy? Jak się do tego przygotować? Co warto umieć? Do jakiego kraju najlepiej? Czy macie jakieś inne wskazówki dla początkujących emigrantów-to-be? ()
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@sorek: hej, hej dzięki! Czy nadal pomagasz ludziom, tak jak pisałeś w tym AMA? Nic się nie zmieniło? Wygląda na to że dobry gość z Ciebie, szacuneczek.
  • Odpowiedz