Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Herm1t: Dużo nabiału żarłem bo jest kaloryczny w #!$%@? i ma dużo tłuszczy zwierzęcych. Mięcho jakie tylko, łopatka wieprzowa, udka z kurczaka, podudzia itd. to wszystko jest dość kaloryczne mięso więc kalorie się nabijają jak szalone. Pierś z #!$%@? ma bardzo mało tłuszczu więc jest mało kaloryczna, Do tego jako ekto nie unikałem słodyczy i chipsów xD Zalało bo zalało koniec końców trochę ale bez przesady. Na początku redukcji tłuszcz leci
  • Odpowiedz
@stefan8800: I o to właśnie chodzi, nie spinać się jakby od tego zależało nasze życie, wszystko z głową. Masz ochotę na coś słodkiego, bierzesz pączka i się nie przejmujesz. Piona za zdrowe podejście do tematu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@stefan8800: No ja właśnie staram się wpieprzać nabiał/kurczak/jajka na zmianę, ale ja tyle tego jem i wcale to nie wiadomo ile kcal nie wychodzi. A nie jestem nawet ekto.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: ja tak właśnie robię, ale ja to jestem ja, Ty to jesteś Ty a PrzyjacielGreen to PrzyjacielGreen ( ͡° ͜ʖ ͡°) i każdy z nas jest inny. Musisz patrzeć co z tego wychodzi i w razie czego reagować. Mam znajomego, który zaczynał ze mną, ten sam plan, początkowo to samo obciążenie, ale po 2 m-cach zostawał z tyłu, zmienił mój fbw na fbw A i B
  • Odpowiedz
@DancingFantasy: panie, coś tu kręcisz z tymi kcal. Jestem głównie ekto (bo każdy jest mieszanką trzech typów) i gdy udawało mi się nabierać masy to musiałem trzymać 3200-3300kcal. Jak mi się życie uspokoi to chętnie z własnej ciekawości chciałbym dobić do 80 kg.
  • Odpowiedz
@stefan8800: i twoje zdjęcie wygląda legitnie a to co pisze OP to zwykłe brednie: NIE MA SZANS żeby w pół roku
-Ekto,
-z 68kg wszedł
-na 76kg
-jedząc 2100kcal
i 188cm przy 76kg też wygląda TROCHĘ inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale zarzutka sie udała, jest w gorących ^^
  • Odpowiedz
@stefan8800: Przecież to jest zarzutka albo koleś nie jest ekto. xDDD
Ja trenuję od ponad 3 lat i przy 3k kcal dziennie nie udało się zrobić więcej niż 3 kg po miesiącu, a żarłem jak #!$%@?, aż byłem non stop ociężały od tego.
Na 2k kcal jak jesteś ekto to tracisz wagę.
  • Odpowiedz