Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aclyoneus: nie mam standardowego A i B, po prostu co 2 dni robię inne ćwiczenia (nie zestaw, tylko konkretne ćwiczenia). W pon mam np: klatka: płaska, nogi: przysiady atg, plecy: podciąganie na drążku z obciązeniem, triceps: wyciskanie sztangi leżąc do czoła, barki: wznosy bokiem, biceps: uginanie ramion z hantlami brzuch: uginanie nóg w zwisie na drążku
  • Odpowiedz
@agablazej: skoro mało jesz to tutaj masz przyczynę. Poza tym 2xtyg to trochę mało, ale ujdzie. Co do treningów, pamiętaj żeby co jakiś czas coś zmieniać, np obciążenie, inny wariant ćwiczenia (np płaską zamieniasz na skos)
  • Odpowiedz
@Strzalka: w sensie reszta za mało? nogi nie są moją mocną partią, ale nie chcę mówić, że to genetyczne. Może powinienem mieć oddzielny dzień na nogi, kiedyś spróbuję, pewnie przed wakacjami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@n__s: to nie jest apatia xD i to też nie jest brak apetytu, trochę źle się wyraziłem: to jest tak, że czuję głód, ale nie doskwiera mi jakoś bardzo, więc nie jem, bo po co :D teraz to wygląda inaczej, po prostu jem normalnie
  • Odpowiedz