Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@feniks_pn: znam gościa ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby była jasność: ja się nie upieram, że to co pokazałeś to nie jest 6%, tylko napisałem jakie mogą być przyczyny takiej formy i raczej bym nie opierał swoich ocen na dopracowanych fotkach. Na taki wygląd wpływa także kilka innych czynników jak choćby ilość wody podskórnej, ale co do tego, że u mnie jest więcej nie mam wątpliwości ʕ
@DancingFantasy: masz jakieś zdjęcie sprzed pół roku? ;) Też jestem ekto, co prawda teraz ważę jakieś 75kg przy 181cm, więc już jestem blisko normalnej wagi, ale to dlatego, że od jakichś 2 miesięcy piję sobie dodatkowo koktajle owocowe z płatkami owsianymi (jeden koktajl to około 700kcal jeśli dobrze pamiętam) i przytyłem przez to 4-5kg w ciągu mniej wiecej miesiąca (teraz waga stoi). Ale to głównie tłuszcz przybył bo ćwiczę sporadycznie, więc
@sensi: nie pomyślałem wtedy, że będzie aż taki progres (tak, sam jestem zaskoczony) i niestety żadnych takich zdjęć nie mam, ale wyglądałem strasznie, uwierz na słowo () Koktajle super sprawa, ja też rano piję tylko szejka, bo wypić jest dużo łatwiej niż zjeść (wg mnie), trzy duże łyki i 40g białka wjeżdża. Ja unikam chleba, mnie strasznie zapycha, zjem dwie kromki i koniec, jestem najedzony, nie wepchnę
@robert_brownie: okej, to nie jestem ekto, wiecie lepiej, więc jestem wychodzonym endo xD dla mnie 2100 to jest mega dużo, ale ktoś kto je dużo na co dzień tego nie zrozumie. maxów nie robię bo po co? poza tym żeby się chwalić na wykopie?( ͡° ͜ʖ ͡°) na płaskiej klatkę kończyłem 92kgx7 ostatnio, przysiad atg 80kgx8, martwy 100x8 ohp nie robię.