Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w TVP 1 o godz. 21.25 znów będę gościć u Pani Eli Jaworowicz w programie. Co prawda dopiero na sam koniec programu ale wcześniej będą bardzo ciekawe sprawy i ciekawi goście jako eksperci, więc zachęcam do oglądania.
W tle programu dużo jedzonka świątecznego, ja siedziałam przy wielkim koszu z wyrobami wędliniarskimi własnej roboty i ciężko było od tych zapachów wysiedzieć. Ale na szczęście po programie można było tych pyszności spróbować.
Z ciekawostek mogę zdradzić że nagrywanie w studiu trwa dosyć długo bo około 3,5 godz. Żadne wypowiedzi nie są reżyserowane, to co mówią goście programu jest w 100 % naturalne i prawdziwe. Później sobie montują najciekawsze fragmentu programu. Ale mimo tego że trzeba się trochę naczekać żeby powiedzieć jedno czy dwa zdania, doświadczenie niesamowite. Można poznać wiele wspaniałych ludzi i poznać kulisy programu. Zawsze byłam ciekawa jak to tam w tej telewizji jest.
#asiafshd #medycyna #komorkimacierzyste #ciekawostki #neurologia #telewizja
joanna-wdowiak - Dzisiaj w TVP 1 o godz. 21.25 znów będę gościć u Pani Eli Jaworowicz...

źródło: comment_Jek1LI61LbQVdAwt8F9EoTJs48mV5EGZ.jpg

Pobierz
  • 2
@Prokurator1990: Bardziej dla osób które oglądały edycję z moim udziałem18 lutego, dzisiaj posumowanie sprawy, podziękowania i życzenia świąteczne ode mnie dla widzów którzy pomogli. Jak Ci się chce to znajdź powtórkę z poprzedniego programu, jestem mnie więcej od 30 min. ( ͡° ͜ʖ ͡°)