•  

Dzisiaj w TVP 1 o godz. 21.25 znów będę gościć u Pani Eli Jaworowicz w programie. Co prawda dopiero na sam koniec programu ale wcześniej będą bardzo ciekawe sprawy i ciekawi goście jako eksperci, więc zachęcam do oglądania.
    W tle programu dużo jedzonka świątecznego, ja siedziałam przy wielkim koszu z wyrobami wędliniarskimi własnej roboty i ciężko było od tych zapachów wysiedzieć. Ale na szczęście po programie można było tych pyszności spróbować.
    Z ciekawostek mogę zdradzić że nagrywanie w studiu trwa dosyć długo bo około 3,5 godz. Żadne wypowiedzi nie są reżyserowane, to co mówią goście programu jest w 100 % naturalne i prawdziwe. Później sobie montują najciekawsze fragmentu programu. Ale mimo tego że trzeba się trochę naczekać żeby powiedzieć jedno czy dwa zdania, doświadczenie niesamowite. Można poznać wiele wspaniałych ludzi i poznać kulisy programu. Zawsze byłam ciekawa jak to tam w tej telewizji jest.
    #asiafshd #medycyna #komorkimacierzyste #ciekawostki #neurologia #telewizja

źródło: s.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

taki obraz ich

odpowiedzi (88)

Ukraińcy za narodowych bohaterów powinni mieć likwidatorów z Czarnobyla, Ci ludzie oddali życie w nierównej walce z niewidzialnym wrogiem, nie walczyli o jakieś gówno-idee tylko o wszystkich ludzi w Europie, bez żadnej przesady.

odpowiedzi (63)

Leżę w szpitalu. Nikt nie informuje mnie o stanie zdrowia, nikt nie powiedział, dlaczego zmieniono zdanie i nie zrobiono mi operacji, leżę i czekam ch* wie na co, przyjmując dożylnie glukozę i elektrolity. W nocy nie spałam, bo współlokatorka chrapała jak zepsuty traktor, ostatni raz zjadłam coś w piątek, boli mnie brzuch i jest mi bardzo źle w tym Zalesiu. Pożałujcie mnie. #zalesie

odpowiedzi (74)