Wpis z mikrobloga

Cześć :)

Dowiedzieliśmy się, że sporo osób interesuje się programowaniem sterowników PLC i nie wie od czego zacząć.
Dlatego chcemy was zaprosić na darmowe szkolenia organizowane przez naszą firmę. Chcemy poza tym wystartować w niedługim czasie z tworzeniem tutoriala na YouTube gdzie przykłady będą prezentowane na naszych komponentach, między innymi sterownikach PLC FATEK.

Na najbliższe szkolenia z PLC zostało kilka miejsc:
- w Warszawie 7 kwietnia 2016 roku - 4 miejsca
- w Poznaniu 14 kwietnia 2016 roku - 5 miejsc

Szczegóły odnośnie zapisów możecie przeczytać na naszej stronie internetowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#plc #automatyka #szkolenia
M.....t - Cześć :)

Dowiedzieliśmy się, że sporo osób interesuje się programowaniem...

źródło: comment_xd9n5aCem9sxvUlc7D70newvk9vBucqq.jpg

Pobierz
  • 21
@Multiprojekt: Czemu na fatekach? Nie lepiej na jakiś mniejszych i prostych? Myślę, ze ludzie, którzy ps pójdą na takie szkolenie nie beda pracować na nich tylko pójdą z ciekawości. Logo albo jakiś siemens 1200 byłby lepszy.
@Kuork: @PrevuD: Fakt jeżeli chodzi o LAD to TIA Portal jest chyba najlepszy, chociaż mógłby działać trochę szybciej :) Z drugiej strony GRAPH 7 z TIA jest jakiś dziwny, to co widziałem z SFC u Panasonica i LG wyglądało dużo lepiej. Chyba nie ma programu idealnego.
@i-marszi: GRAH nie nawidzę ale znam na tia.
Lad hmm- najbardziej intuicyjny ale wkurzający czasami:)
Każdy producent ma coś fajnego- TIA jest kombajnem mulącym czasem idzie zapędzić się w róg w niej ale jest intuicyjna.
A powiedzenie że SIEMENS jest najlepszy- jest dla mnie błędem- dużo firm może konkurować z SIEMENSEM.