Wpis z mikrobloga

Wiecie co z tym zrobić...

Otóż jakiś Azor z Komendy Stołecznej Policji używający numeru telefonu 530-541-824, powtórzę: 530-541-824, obdzwania wszystkich udziałowców spółek Gazeta Stonoga i Alkohole Stonoga i wypytuje czy ludzie zostali oszukani przez Zbigniewa Stonogę i zaprasza ich do śledztwa jakie toczy się w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie. Śledztwo rzekomo ma dotyczyć oszustwa. No to już jest szczyt szczytów żeby dzwonić po ludziach i doszukiwać się przestępstw Stonogi. Wy głupie #!$%@? z Komendy Stołecznej, jak szukacie przestępców, to do rządu Ewy Kopacz się udajcie i do tego, kto wpływał na zarządy Ruch SA i Kolporter RA... SA, żeby Gazet Stonoga nie sprzedawać mimo że brali ponad sto tysięcy za każdy numer promocji naszej gazety, który czasami w kioskach nie było, podobnie jak w sieci Biedronka, do której nigdy Piwo Stonoga nie trafiło. Ja się was, #!$%@? stalinowskie, naprawdę nie boję. Komenda Stołeczna Policji i psy z Komendy Stołecznej Policji jedyne, co mogą mi zrobić, to pęto #!$%@?ć, a który bardziej, #!$%@?, miły - to może jeszcze rowa wychlapać z rodzynami jak chce. I zwracam się też do tych #!$%@? z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga: słuchajcie #!$%@?, ludzie tego nie wiedzą, ale ja przypomnę, że ja kilka lat temu zamknąłem waszego prokuratora - Krzysztofa Wojtalewicza w ramach akcji specjalnej Komendy Głównej Policji. Wojtalewicz wręczał mi łapówkę - pół miliona złotych i został na gorącym uczynku z udziałem Komendy Głównej Policji zamknięty. #!$%@? się, #!$%@?, ode mnie. Podkreślam - #!$%@? się, #!$%@?, ode mnie. Panie Ziobro, niech pan tych swoich #!$%@?, tych lizydupów mi zabierze, bo ja, #!$%@?, tak siedzę spokojnie ale do jakiegoś czasu - się #!$%@?ę i za pana się wezmę, panie cały, #!$%@?, Ziobro. W dupę mnie #!$%@? z prokuratur możecie pocałować. Rozumiecie to? Się, #!$%@?, piętnaście lat nachodziłem, #!$%@?, po prokuraturach i po sądach - żeście mnie trzymali w więzieniach, #!$%@?, bez podstawy prawnej, zwolniliście, #!$%@?, uniewinniliście, do dzisiaj żadna #!$%@? z wymiaru sprawiedliwości "przepraszam" nie powiedziała. Rozumiecie gnoje? #!$%@? gnoje? Ten PiS, #!$%@?, #!$%@?, ten Ziobro. Ziobro! Ci mówię #!$%@?, bo powychodzą twoje brudy, zobaczysz jakie. Na razie!

#stonoga #pasta #zbigniewstonoga