Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najpierw tagi, bo zawsze chciałam zacząć od końca.
#lgbt #transgender #feels #depresja

Zacznijmy od tego, że jestem transseksualną ździrą. 2 lata temu zrobiłam comingout przed rodzicami i trochę później rozpoczęłam korektę


Wczoraj widziałam wpis jakiegoś mirka w którym żalił się na związki. Jego wpis zaczynał się słowami:

Co wy wiecie o samotności..

http://www.wykop.pl/wpis/17392333/anonimowemirkowyznania-co-wy-wiecie-o-samotnosci-k/
Ja wiem dość sporo....
Zacznijmy od tego, że od początku wiedziałam, że coś jest nie tak... Lata mijały, ja się dowiadywałam że mali chłopcy nie mają "kobiecej intuicji" i że chłopcy to muszą być tacy owacy.... To poczucie odmienności oraz złe pierwsze doświadczenia w sferze miłosnej spowodowały, że kompletnie zamknęłam się na związki :-|
W liceum podkochiwałam się w takiej jednej, ale szybko dostałam kosza, przez chwilę chodziłam z koleżanką brata "bo tak wypadało"...
A teraz?
Mam 25 lat, jestem transseksualną lesbą. Duża część lasek jak się o tym dowiaduje to przestaje się do mnie odzywać... Trochę marne perspektywy..
W ogóle moje perspektywy są marne XD
Serio
Dysfunkcyjna rodzina z problemem alkoholowym. Dalsza rodzina choć lepiej sytuowana odcięła się z tego powodu od nas kompletnie. Owszem, pomagali mi... Dopóki spełniałam ich oczekiwania. Jak przestałam spełniać cudze oczekiwania względem mojej osoby, a zaczęłam spełniać swoje i być sobą to w mgnieniu oka przestało być tak kolorowo. W tym momencie więcej dobrego mnie spotyka od obcych ludzi niż od rodziny.
Cholera, zastanawiam się nad skorzystaniem z hostelu interwencyjnego, żeby uciec od przemocy...


Studiowałam na #kucbuda mechatronikę. Wybrałam ten kierunek ze względu na potencjalne dobre zarobki (czyli środki na korektę) oraz to, że nie potrafiłam nic innego niż siedzenie przed komputerem. Pierwszy rok był tragiczny, powinnam była wtedy przeciwstawić się rodzicom i dziadkom i zrezygnować z tych studiów zamiast je ciągnąć.
1. nie widziałam się w zawodzie po tym kierunku
2. okazuje się, że wyśmienicie funkcjonuję w roli terapeutki-psychologa amatora
No ale musiałam przejść całą tą drogę, szkoda tylko że teraz już nikt mi nie pomoże tak, żebym mogła jakoś zacząć nowe studia :C
Nie mam pracy, ani sformalizowanego wykształcenia, jestem na L4 bo to jedyne świadczenie jakie mi przysługuje. Mam depresję i rozwijają mi się jakieś zaburzenia lękowe. Nie poddaję się, będę walczyć o siebie. Mam garść tabletek i chęć pomagania innym.


Pozdrawiam kolegę z tego wpisu
http://www.wykop.pl/wpis/17392665/anonimowemirkowyznania-anonimowemirkowyznania-musz/


Pic related is transgender woman

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Najpierw tagi, bo zawsze chciałam z...

źródło: comment_EKnJfoTgUgscso7KBqir81mYAH0RX375.jpg

Pobierz
  • 30
okazuje się, że wyśmienicie funkcjonuję w roli terapeutki-psychologa amatora


@AnonimoweMirkoWyznania: Miało tu być coś o tym że pierwszy raz słyszę żeby ktoś tak..
A dobra, pasuje. Będę lepszym człowiekiem babeczka z członkiem uratowała ten dzień i moją karmę. Faktycznie świetny z Ciebie psycholog
OP: @Krzy___ek:
ummm, wut?

babeczka z członkiem

interesujesz się zawartością moich majtek bo chcesz się ze mną przespać?
przecież napisałam że wolę dziewczyny....................
Czy po prostu oceniasz mnie przez pryzmat bycia osobą trans?

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

chwila chwila bo się pogubiłem... Czyli tak, byłeś facetem, stwierdziłeś, że nie zamoczysz więc przerobiłeś się na kobietę i wciąż masz pociąg do kobiet więc automatycznie jesteś teraz lesbijką? A ta operacja zmiany płci to pełna?
@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze jak czytam historie trans to zaraz przestaje je czytać, bo nie jestem psychiatrą.
Ale mam też krótką refleksję, która być może we własnym interesie takich osób powinna być wzięta pod rozwagę.
Popracujcie #!$%@? nad terminologią. bo z obecnej terminologii to gówno można zrozumieć.
Terminologia musi być jasna - czyli jaka była oryginalna płeć, a jaka jest obecna.
Reszta bredni jak zmieniłam/em płeć, ale jednak wolę chłopców/dziewczyny, to już tylko
@Dolan: ( ͡° ͜ʖ ͡°) op to alfons logiki. Lubi szparki, ale nie chce mieć nic latającego po gaciach. Jako, że nie mógł zamoczyć wcześniej postanowił utrudnić sobie życie ucinając sobie genitalia i podszywając się prawdopodobnie na resztę życia pod #rozowypasek. Jestem tolerancyjny, wolność Tomku w swoim domku, ale nie wiem czy op wie, że jeśli ktoś to zaakceptuje to małe są szanse na to, że
Takie wpisy, a dokładniej komentarze do nich, świetnie obrazują jak zapsutą społeczność ma ten portal. Zero wartości, wszystko wyszydzić, wyśmiać i zbierać atencję oraz parę plusów za gówniarskie teksty. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że mirki sobie naprawdę myślą jaką to nie są elitarną społecznością w przeciwieństwie do np. kwejka :))) Śmiech przez łzy.

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie spotkałem jeszcze nigdy takiej osoby, a przynajmniej o tym nie wiem. W każdym razie