Wpis z mikrobloga

@Dine: ale co w nim jest złego?? zabije mnie? nie każdy oczekuje od piwa amerykańskiego chmielu, odpowiedniej goryczki i mocnej piany. dla mnie do kawałka mięsa wystarczą 3 carlsbergi za które zapłacę niecałe 5 zł zamiast 15-20 które bym wydał na uwielbiane przez was krafty a różnice wydam na kawał dobrego steka z wołowiny
@xsiekierax:
widzę nieładną manierę, jeśli ktoś uważa dane [masowe] piwo za gówno, to od razu posądza się go o bycie piwnym neofitą bądź "smakoszem piw rzemieślniczych". Podobnie jak ktoś pisze coś nieprawomyślnie, to od razu wyzywa się go od lewaków.

Pomijając zawartość butelki opatrzonej etykietą "Carlsberg", przed zakupem lepiej porównać smak Carlsberg i VIP z biedronki. Wcale bym się nie zdziwił, gdy druga opcja będzie lepiej smakować, a kosztuje taniej niż
@BrowarPERUN: mi vip nie smakuje 7% to za mocne jak dla mnie piwo dlatego dalej zostanę przy swoim że carlsberg w tym przypadku jest dobrym piwem
co do posądzania ludzi o bycie "piwnym neofitą" itp to niestety z mojej obserwacji ostatnio bardzo duży problem. znam wiele osób które latami piło największe szczochy mówiąc że to dobre piwa a dzisiaj nie tkną nic co nie ma w nazwie IPA APA albo nie