Wpis z mikrobloga

Elo mirasy, orientujecie się może jak ogarnąć na allegro czy sprzedawca jest osobą prywatną czy firmą? Kupiłem sprzęt na aukcji wyglądającej typowo jak sklep, do towaru dostałem rachunek uproszczony wystawiony przez ten sklep i podpisany przez właściciela tego konta allegro od którego kupowałem. Sprzęt chcę zwrócić, a zwrotu nie musi przyjmować osoba prywatna.Typ twierdzi, że odsprzedał sprzęt sam sobie i wystawił sprzęt na allegro jako osoba prywatna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #oszukujo #kiciochpyta
  • 9
@wonsz_smieszek: Z tego co widzę w mejlu od allegro to osoba prywatna :( Jak się przed tym ustrzec na przyszłość? Co jeszcze mogę zrobić? Facet mówi że może przyjąć sprzęt w ramach reklamacji, ale nie jest to jednoznaczne ze zwrotem hajsu. xD Oferuje też wymianę zasilacza na nowy i chyba skorzystam, ale ogólnie coś mi tu śmierdzi. Typ ma różne adresy, nazwiska i ten sprzęt też coś za tanio, więc najchętniej
@taktoto: A bagiety mnie nie zamkną mnie w sztumie jak się okaże, że kupiłem jakieś trefny towar? Wiesz może co zapewnia mi allegro jeśli typ wyparuje po mejlu o treści "dawaj hajsy albo urząd skarbowy Cię dojedzie"