Wpis z mikrobloga

@buking: Hahah, ale wieś. Swoją drogą. Tam nie ma ochrony? Można sobie tak wnosić cokolwiek? Jeżeli terroryści nie wykorzystają okazji na te święta młodzieży czy jak to tam to żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@buking: Same race są okej, są dobrym uzupełnieniem opraw kibicowskich, ale pod warunkiem:
a) nie rzuca się ich na boisko
b) nie rzuca się nimi w bramkarza drużyny przeciwnej
c) odpala się je na powietrzu, nie w hali
d) odpala się sensowną ilość, nie 2137 jednocześnie.
  • Odpowiedz
@Hfishman1: Jeżeli odpala się je na świeżym powietrzu, to i efekt fajny, i szkodliwość dla meczu niewielka. Ale jak się odpala w hali, gdzie obieg powietrza ze światem zewnętrznym jest zerowy, no to ta chmura wisi i uniemożliwia grę.
  • Odpowiedz
@buking: Zrób jeszcze jeden wpis o stadionowej hołocie i otaguj #pilkanozna to się zbiegnie kółko wzajemnej adoracji i będą wciskać, że na zachodzie też dochodzi do takich sytuacji i jest dobrze. Ja pierniczę, każdy, który tak mówi, powinien dostawać zakaz na 5-10 lat.
  • Odpowiedz
@fordern: Nie, nie są. Nie ma żadnego powodu, żeby ich odpalać poza zachwytem kretyńskich sebixów tym, że coś świeci XD Wiedząc, że jakiś idiota będzie mi nad głowa takie coś odpalał w życiu bym na mecz nie poszedł.
  • Odpowiedz
Nie, nie są. Nie ma żadnego powodu, żeby ich odpalać poza zachwytem kretyńskich sebixów tym, że coś świeci XD Wiedząc, że jakiś idiota będzie mi nad głowa takie coś odpalał w życiu bym na mecz nie poszedł.


@vind: race odpala się na jednej konkretnej trybunie, jak na nią nie pójdziesz to nikt ci niczego nie odpali nad głową
  • Odpowiedz