Wpis z mikrobloga

Nie, nie są. Nie ma żadnego powodu, żeby ich odpalać poza zachwytem kretyńskich sebixów tym, że coś świeci XD


@vind: jak zwierzęta, ogień od zawsze budził w nich strach i ciekawość:
megawatt - > Nie, nie są. Nie ma żadnego powodu, żeby ich odpalać poza zachwytem kret...
  • Odpowiedz
Ale dym #!$%@? na cały stadion. Z drugiej strony zabawne, że patologia już zaszła tak daleko żę im specjalne trybuny trzeba wydzielać. Ciekawi mnie w takim razie jak wygląda zakup biletów - pytają "czy życzy pan sobie trybunę dla patologii czy normalnych ludzi?"?

Nie odpowiedziałeś czemu ma służyć odpalanie tego na stadionach. Bo mi zachwycanie się takim czymś przeszło mi gdy miałem jakiś 10 lat, gdy pistolety na kapiszony i robienie smoków
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Nie byłeś nawet nigdy na stadionie a grasz największego eksperta z najmądrzejszymi poglądami. Przejdź się to zobaczysz sens. Kto chodzi na mecze to wie która trybuna jest kibicowska, a reszta jest rodzinna.

Nie muszę czegoś doświadczać żeby oceniać tego sensowność.

Po prostu jak ktoś nie chce śpiewać to po co ma się ładować i zajmować miejsce? Ma kupę innych miejsc do wyboru. Jak chcesz prowadzić doping z takimi ludźmi :)?
  • Odpowiedz
Ten aspekt wizualny to im chyba widowisko na boisku trochę zasłania XD Nie nazywaj dymiącego kija aspektem wizualnym, bo cię jeszcze poniesie jak ich i zaczniesz to (w połączeniu z wykrzykiwaniem kto jest #!$%@?ą, kogo nienawidzą itp) nazywać tak jak ci debile - OPRAWĄ XD


@vind: Bo to jest oprawa czy tego chcesz czy nie. Efekt świetlny do sektorówek. Ty możesz nienawidzić, ktoś inny lubi. Proste. Oni mają #!$%@? na oglądanie
  • Odpowiedz
Oni mają #!$%@? na oglądanie meczu


@XpedobearX: Zauważyłem że mają #!$%@? na sport w momencie, w którym się ci kretyni zabijali za trzecio- i czwartoligowe zespoły i w ich imię zniszczyli całe miasto. Wiem tyle, że zachowują się jak małpy i są patologią. Powinni dla tej hordy jakieś getto zrobić albo inny rezerwat, niech się tam biją, niszczą zabijają i "śpiewają" (TAK, SAM OKREŚLIŁEŚ TO "ŚPIEWANIEM" XD). Muzykalni jak ja #!$%@?,
  • Odpowiedz
@klikus: a w Poznań próbują udawać wielce europejski klub, jak tam zbiórka dla uchodźców ;-) ? A w artykule który ci wysłałem masz napisane od którego roku istnieje KKS Lech Poznań, wiec nie wiem po co wam muzeum klubu skoro to nie wasza historia :) "WKP Lech ledwo wiązał koniec z końcem. Z tego powodu Jacek Rutkowski, prezes ówczesnej Amiki, i Radosław Majchrzak, prezes klubu z Poznania, utworzyli obecny KKS Lech
  • Odpowiedz
@joyko: Dymiący kij trzymany przez patusa porównujesz do rozświetlenia całego nieba nad miastem fajerwerkami (ʘʘ) Pomijam fakt, że gdybyś czytał co pisałem to byś wiedział, że stwierdziłem na swoim przykładzie ze "pirotechnika" bawi właśnie głównie dzieci.
  • Odpowiedz
@macio32155: tia. Legia zmieniała ówczesne licencje kilka razy i jako jedyna w Polsce jest radzieckim klubem. Gratulacje.
Ikona klubu - komunistyczny pułkownik, rodowity Warszawiak z Bytomia, który tylko dlatego grał w Legii, bo był "powołany" a jako oficer LWP nie mógł wyjechać za granicę. Jak by się to skończyło widać po niedoszłej ikonie Radovicu :)
Jednym słowem radziecka, komunistyczna kupa, udająca polskie tradycje patriotyczne.
Jedyny polski klub w Wwa to Polonia.
  • Odpowiedz