Wpis z mikrobloga

Poprztykałam się z matką i pozwólcie że zostaniecie moją grupą badawczą bo mam pytanie co uznajecie za właściwe.

Mama jest zła i ma wąty do mnie że nie jem tego co ona gotuje, czyli typowo polackich obiadów, jakieś ziemniaki, przesolona(bywa!) kasza z mięsem, pomidorówki. Od dawna sobie sama szykuję posiłki i kupuję z własnych pieniędzy sobie produkty, czasem zjem to co zrobiła ale zwykle sama coś wolę sobie przygotować... Ona mi mówi wprost że powinnam jeść normalnie a nie wymyślać (przypominam, sama sobie kupuję i przygotowuję), właśnie tak jej to przeszkadza że dostosowuję sobie składniki odżywcze do własnych potrzeb.

#logikarozowychpaskow

Kto rację ma?

  • ja, niech każdy robi co chce jeśli nikomu tym nie wadzi 68.5% (426)
  • mama, haha bezglutenowe pierożki xD po co ci to, dziewczyno UPRAWIAJ SPORT A NIE 31.5% (196)

Oddanych głosów: 622

  • 49
  • Odpowiedz
Update (,) wlasnie odkryłam ze @bambi16: wytatuowała sobie słowo "vegan" na szyi, jestem załamana, gdzie popełniłam błąd?
  • Odpowiedz
@Pawe: @Felonious_Gru @Mruvek xD
wczoraj jadłam:
Śniadanie- omlet z dwóch jaj z płatkami owsianymi oraz orkiszowymi na oleju kokosowym polany jogurtem z orzechami włoskimi
drugie śniadanie: zmiksowane jabłko z kiwi i sokiem z cytryny
obiad: makaron pełniziarnisty z brokułami i jogurtowo parmezanowo ziołowym sosem
podwieczorek: ekspandowana kasza gryczana z mlekiem i jagodami goji
kolacja: jogurt z mrożoną czerwoną porzeczką i bułka
Wczoraj akurat było biednie w warzywa i owoce, wiem o
  • Odpowiedz
@bambi16: jestem w Twoim wieku i w klasie mam to samo, cały czas słyszę jak to mama strzela jadem o to co inne różowe jedzą.
Ja bym tam od mamuni jadł póki daje, a hajsik odkładał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cynovit: kiedy jeszcze byłam młodsza i oczywiście nie jadłam na swoją rękę to ciągle odczuwałam mega silne zapotrzebowanie na białko, witaminy, przejedzenie z głodem na zmianę( ͡° ʖ̯ ͡°) W tym momencie nie wyobrażam sobie się tak męczyć... wolę się dobrze czuć w swoim ciele i mieć mniej pieniędzy :D
  • Odpowiedz