Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy do szybu wentylacyjnego Gwiazdy Śmierci wrzuciłeś dwie małe torpedy protonowe xD zobaczymy na #coruscantnewsnetwork czy szyb faktycznie prowadzi do rdzenia
No co ja mam poradzić na swoje ciekawskie zapędy z wytrzymałości materiałów. Wiadomo lepiej gdybym to zrobił na bazie rebeliantów z rebeliantami w środku ale generalnie dla mnie to wszystko jedno bo jestem socjopatom i to nie autodiagnozowanym tylko podobno skrajnie dyssocjalny...
#pracbaza #gwiazdasmierci #imperium #starwars #rozkminy
m.....l - To uczucie gdy do szybu wentylacyjnego Gwiazdy Śmierci wrzuciłeś dwie małe ...

źródło: comment_7X6AEbxNl8PWzcuPs2wQiPY9w9u7M5q6.jpg

Pobierz
  • 20
@marianbaczal:

Dumni jesteście z siebie? Nockę spędziłem na dołku, #!$%@? mnie z roboty i grozi mi pluton egzekucyjny albo dożywocie w jednej z kopalń przyprawy na Kessel. Przecież napisałem, że to był żart. Dzięki, śmieszku #!$%@?.

Przed zgłoszeniem mogłeś nadgorliwy baranie sprawdzić mój profil, gdzie pisałem o swojej pracy, jak zależy mi na robocie na w Imperialnej Flocie. #!$%@? mać, zrobili ze mnie rebelianta. Nie dość, że wpis zamieściłem około 6,
==========REKLAMA==========

Mirku grafiku, jeżeli chcesz, żeby tag #starwars cudownie wyglądał, to machnij tagową beleczkę. Najlepsza propozycja beleczki zostanie przedstawiona administracji do dodania. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)