Wpis z mikrobloga

#nootropy #nootrotest #noopept

Dzień 3

Dzisiejszy dzień z testowaniem nootropów raczej na spokojnie - spożyłem rano wyłącznie 30 mg noopeptu i na tym koniec. Powiedzcie Mirki, czy przy braniu noopeptu jest szansa na wypicie bez szkód bezalkoholowego piwa? Wiadomo, że takie piwo ma do 0,5% alkoholu. Jednym z moich ulubionych trunków na lato jest schłodzone Karmi. Zakładałem, ze nie zawiera w ogóle procentów, a tu jest jednak taka znikoma ilość.

Dziś poczułem również różnicę między pobudzającym działaniem noopeptów, a kawy. Po wypiciu tej drugiej czułem, że moja energia jest totalnie niekonstruktywna i chaotyczna. Noopepty działają subtelnie, wręcz niezauważalnie, co nie przeszkadza przy wykonywaniu czynności np. w pracy.

Jutro mam zamiar testować na czysto sulbutiaminę. Mam nadzieję na pozytywne efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@Arlosen Żyję, jest dobrze. Cóż, do dzisiaj regularnie brałem noopept, póki co nie widzę żadnych zmian. Wiem, że to dopiero tydzień, ale zastanawiam się czy warto, skoro efekty np. fenylopiracetamu czy sulbutiaminy są bardziej znikome niż rzeczywiście odczuwalne. Dodatkowo doszedł mi dość mocny brainfog i poważnie zastanawiam się nad wycofaniem tego z diety.

Sulbutiamina działa na razie najlepiej, ale zostawiłem ją na słońcu w pokoju i od tego czasu tak zaczęła śmierdzieć,