Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Czy może ktoś jeszcze raz wrzucić wzór protokołu (poradnik już mam)?

Rozumiem, że najlepiej udać się do komendy Policji z gotowym protokołem oraz załącznikami?

Ps. Jestem z Wrocławia.
A ja nie wiem, czy mam te fakturę "proforma", mam tylko ew. nr konta na który dokonano wpłaty (Pośrednik tpay), fakturę od electro przesłaną na email (Czyli większość danych).
Podeślemy pewnie te dane jednej, zorganizowanej osobie i ona powypełnia.
Fakt, nie odpowiadali. Napisałem do nich kilka maili - nic, brak rezultatu. Raz udało mi się dodzwonić, rozmawiałem z tym kolesiem. Wydawał się w porządku, a okazało się, iż jest to zwykły kawał #!$%@?, który ludzi na kasę naciągał.
Niech każdy kto chce się przyłączyć wyśle te dane do Don_Donalda, który chce się tym zająć (na e-mail), a ten po uzupełnieniu roześle każdemu indywidualnie z powrotem
Albo dobra, dałem public. GDocs trzyma historię więc jeżeli ktokolwiek nam to usunie to i tak wyciągne z historii.