Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Podpiszę się każdą częścią swojego ciała pod pozwem zborowym. Okradli mnie z kilku tysięcy !!! Odebrali mi radość kupna mojego własnego pierwszego mieszkania. A pomysł z grupą na facebooku też uważam za świtny, ale ja rówinież nie poprowdzę tego, zwyczajnie nie umiem.
a ja zgłosiłem sprawę na policję i oczywiście przyjęli jak i też zgłosiłem w systemie płatność gdzie robiłem tpay.com i ten facet ma już zablokowane konto do wpływu kasy ponieważ jak mi powiedziano oni wysłali o wyjaśnienie sprawy do tego gościa a jak nie to też zawiadomią o to policje czy tam kogoś :D no i będzie ścigany jako przywłaszczenie cudzych pieniędzy , oczywiście ja zrobiłem też odstąpienie od umowy no i
a co do listy poszkodowanych,to miałem taki pomysł przed południem (ale nie było chętnych) ,żeby zrobić taką listę nie koniecznie z danymi osobowymi ale z numerem zamówienia, wartością zakupionej rzeczy i adresem e-mail (loginem z forum), wymienić się nią ze wszystkimi poszkodowanymi zamierzającymi składać doniesienie do prokuratury i zrobić z tego złącznik, żeby każdy dołączył do swojego zawiadomienia - po to aby zobrazować skale oszustwa i żeby zajął się tym ktoś na
Do listy zamówień wystarczy założyć Google Docsa (Ale ktoś musi moderować żeby nam właściciele pseudo sklepu nic nie usuneli).

Czego potrzebuję na policji do zgłoszenia?
Ja mam fakturę za towar (Każdemu raczej na email przyszła), potwierdzenie płatności T-Pay, a także historię płatności z banku, powinni przyjąć.
Może ktoś zajmie się tym google doc'iem, bądź też grupą na facebooku? Akurat jest spora aktywność w wątku.
@mar1255: A jak z dalszym kontaktem w sprawie? Policja będzie się kontaktowała czy samemu trzeba dopytywać. Jeśli mogę spytać w jakim mieście składany był pozew? Ja z Warszawy.