Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
23.06 zrobiłam zakupy za ponad 8000. Wczoraj jak weszlam na swoje konto to mialam status, ze 28.06 wysłano. Dzisiaj niestey nie ma strony. Sprawdzalam u przewoźnika UPS i nie ma nadanej zadnej przesyłki Podłączam sie pod pozew zbiorowy
  • Odpowiedz
Patrzcie że numery zamówienia były liczone normalną liczbą do 14 czerwca. Było wtedy 2184 zamówienia! Dajmy na to że jedno zamówienie to pi razy drzwi 500 pln to daje 1 092 000 pln.
  • Odpowiedz
Przeraża mnie to jaką kwotę prawdopodobnie ukradli i jeżeli wszystko zrobili dobrze to nie będzie się dało ich znaleźć.
  • Odpowiedz
Znajac życie policja sobie nie zrobi nic z tej listy. Stwierdza ze każdy mógł się tam wpisać. Ale najważniejsze jest ze jest tam kontakt i miejmy nadzieje ze bedą się z nami kontaktować. Ja w zawiadomieniu wspomnę oczywiście o tej liście i napewno się do niej dopisze.
  • Odpowiedz