Wpis z mikrobloga

Szukam osoby do pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz/ratownik medyczny na obóz harcerski. Poniżej treść ogłoszenia:

------------------------------------------
Komenda obozu harcerskiego poszukuje pielęgniarki lub ratownika medycznego z podejściem do dzieci i młodzieży.

Termin obozu to 8-28 sierpnia, miejsce to Kwiatkowo, pow. przasnyski.

Czego oczekujemy:
- Uprawnień do wykonywania zawodu,
- Umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą,
- Abstynencji od alkoholu i papierosów w trakcie trwania umowy.

Oferujemy:
- 2000zł brutto
- pełne wyżywienie
- zakwaterowanie w namiocie
- zwrot kosztów dojazdu.

Zapewniamy także dobre towarzystwo :)
------------------------------------------------

Praca nie zajmuje całych dni, a jedynie w razie doraźnej potrzeby, ale wymogi są takie, że opieka medyczna musi być na miejscu cały czas. Jeśli ktoś jest chętny lub zna kogoś kto byłby zainteresowany, to proszę się zgłaszać na priv

#damprace #praca #pielegniarki #ratownikmedyczny #sluzbazdrowia #pielegniarstwo
  • 25
@ProudToBePolish: Ja juz napisałam ;) ale rozumiem że obóz harcerski itd. Ale weź pod uwagę że z dziecmi troszkę roboty jest... Nie wiem czy jesteś organizatorem czy kierownikiem czy kim tam jeszcze, ale naprawde... Minimum 2000zl netto. (plus darmowy nocleg i wyżywienie oraz niezbędny sprzęt)
W liceum wykładałem towar w supermarketach, dostawałem za to trochę ponad 6zł/h (miasto 150tys. mieszkańców), więc 2x więcej niż oferujecie tutaj. Ryzyko chyba mniejsze?
Musicie wiedzieć, że osoba która jedzie w charakterze ratownika/pielęgniarki na taki obóz, odpowiada swoim tyłkiem za wszystko co się stanie. Głupio stracić uprawnienia o które walczyło się 3-5lat dla głupich 3 złotych. Stawka akceptowalna? W normalnym kraju pewnie coś koło 40zł/h, w Polsce myślę, że za 10-12 kogoś
@sobotta94: Idąc twoim tokiem myślenia za taki obóz powinniśmy zapłacić 4800zł netto i w tym płacimy komuś za godziny, które po prostu śpi. Nawet w delegacjach dużych firm nie płaci się za czas spania, tylko za realną pracę. Nie wiem skąd to Ci się wzięło. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o temacie pracy na kolonii/obozie. Okej może ja napisałem za mało, ale to co ty proponujesz, to jest za dużo