Wpis z mikrobloga

@ziobro2: pewnie więcej #!$%@?. Jestem ciekaw kiedy pis znajdzie się z ręka w nocniku przez to rozdawanie pieniędzy. Już 500 plus to porażka. Branie w ogóle pod uwagę byłych prezydentów i byłe pierwsze damy to #!$%@? ani o tym myśleć nie mogę bo mnie nerwica bierze.

Dziwić się że #!$%@? ludzie nic do tego kraju nie czują i #!$%@?ą jak mają okazje w lepsze miejsca.
@ziobro2: moim zdaniem powinna mieć wynagrodzenie. Nie widziałem jeszcze sytuacji w której pierwsza dama pozostaje przy swoim zawodzie i sobie na luzie pracuje. Skoro i tak rezygnuje z kariery zawodowej na parę lat, to powinna mieć kasę. No, ale z drugiej strony można jej pozwolić się dalej realizować i trzymać przy niej x3 borowców i wydać więcej pieniędzy na ochronę. Ot logika.
Czy matki, które zostają w domach, by opiekować się dziećmi/zajmować domem dostają wynagrodzenie? W takiej kwocie? czy może są utrzymywane przez partnerów? Przecież też rezygnują z rozwoju zawodowego. Tak, wiem, dostają 500+ na dziecko. 500 zl. vs 13 000 zl/10 000 zl. dla pań, które tych funkcji już nie piastują.
@ziobro2 to sobie wybieraj #!$%@? dalej, ale na całym świecie wybierają prezydenta ktoremu towarzyszy zona czyli pierwsZa dama. Takze dalej sobie szczekaj w piwnicy.