Wpis z mikrobloga

@antymonit: na zdjęciach wygląda bardzo dobrze, mam auto z udokumentowanym przebiegiem 200 tyś. i jest podobnie zużyte więc całkiem możliwe że taki przebieg ma. Chociaż auta eksploatowane na autostradach mogą wyglądać podobnie z przebiegami i 600 tyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sepang: stan kierownicy i przełączników to nie zawsze wyznacznik. W audi takie przełączniki ścierają się już nawet przy ok. 150 tyś. km. Sam kupiłem auto w dobrym stanie, chociaż w przebieg nie wierzyłem od początku. Technicznie auto super, jednak kierownica, nakładki na pedałach wyraźnie zużyte, przypuszczałem ok 300 tyś. jednak ASO miało udokumentowane do samego końca prawdziwy przebieg - 190 tyś. km
@panczekolady: jak większość na allegro, idealne przełączniki, nic nie powycierane. Już trochę tego widziałem, prawda jest taka, że sprzedawcy je wymieniają - oryginalne przy 150 - 200 tyś już zdarzają się poprzecierane.
Widzę że sami znawcy tutaj, większość chyba nie ma bladego pojęcia o autach.
@Indepeq: średnia pensja w tym kraju to ponad 3,5k miesięcznie, Twoja teoria ssie


@wuju84: ta srednia jest liczona z pensjami leszkow czarneckich i innych, rzeczywista srednia pensja to pensja blisko minimalnej :)
zawsze można podjechać do zaprzyjaźnionego elektronika żeby sprawdził przebieg, jak sprzedawca dupa to zmienił tylko w zegarze, a jest jeszcze kilka miejsc w których przebieg jest zapisany ;) ale wygląda na jakieś 300-400k
@kulkaZpepka: Ciekawe za ile dni będziemy cię mogli zobaczyć na jakimś liveleaku z komentarzem w stylu 'another one in audi...' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale szacunek że nie januszoprężny silnik, chociaż co do tego przebiegu to naprawdę mam nadzieję że masz świadomość iż to auto to 210 tysięcy to po 4-5 latach miało.
@maqu: To bardzo ciekawe bo sam te Audi ściągał. To nie jest jakiś Fiat czy inne Renault żeby przy tak niskim przebiegu był środek powycierany. No ale naiwniaków nie brakuje, dlatego zdecydowana większość sprzedawców kręci poniżej 200 bo i tak znajdzie się ktoś kto łyknie historyjkę o tym jak Niemiec do granicy gonił.
@Indepeq @spere @kulkaZpepka: Smuci mnie to, że każdy może teraz kupić jakiegoś szrota i się rozbijać. Przez obecny politykę komunikacyjną w Polsce giną ludzie. Zdecydowanie jest za dużo w Polsce pojazdów na drogach. Jestem za tym aby wprowadzono pozwolenia na samochód jak w Singapurze, a dochody z pozwoleń przeznaczono na drogi i kolej. Np. chcesz mieć 1 samochód, płacisz 10000zł niezależnie od tego jaki to będzie samochód osobowy. Jednorazowa opłata na
Uwielbiam to wyparcie u jeżdżących na gazie.


@BarteckR: U siebie mam chyba 4 rok lpg, auto z 99 roku, więc stare. I wiesz, ze nigdy nie byłem z nim u gazownika?
W innym samochodzie zmienilismy instalacje w garazu, bo ktoś założył #!$%@?ą. i co? 3 lata śmiga bez problemu.
Wystarczy nie wkładać do samochodu gówna i nie wiesz na jakim paliwie jedziesz. W rodzinie od 17 lat praktycznie każde auto było