Wpis z mikrobloga

@taczka464: niby tak, ale jeśli go to cieszy to czemu nie? Sam bym w życiu nie kupił takiego VAGa, ale dla niektórych to może być naprawdę coś i nie widzę powodu dla którego nie mógłby się cieszyc z tego zakupu, a że to tylko stare A4? Jego sprawa, za parę lat pewnie sam się będzie z tego trochę śmiał, obecnie to jest widocznie dla niego ok.

W ten sposób można zdeprecjonować
@Enfi: Takie były ustawione automatycznie, we Wrocku gaz kupisz na BP spokojnie za 1.53, benzyna to nie mam pojęcia za ile.
No ale nawet jak zamiast 10 miesięcy zwróci się po 11 to raczej nie jest to duża róznica.
Założenie instalacji też może kosztować nieco mniej, także wiadomo - ceny orientacyjne.
@Golomp: Jasna sprawa. Też nie wiem jak teraz stoją ceny LPG i pb ale jak wcześniej tankowałem je przez dwa lata to często cena gazu była 2,00zł i wzwyż. Nie hejtuję, jestem wielkim zwolennikiem gazu i pakowałbym go wszędzie gdzie się da. ;)
przebieg 210.000 więc jak na 14 letni samochód raczej nie kręcony.


@kulkaZpepka: Najlepszy żart jaki dzisiaj usłyszałem. 210 tys. to on miał 2 lata przed sprowadzeniem z Reichu. Deska rozdzielcza taka zajechana jakby miał co najmniej 350 nalatane ( )
W A6 znajomego, które ma sporo ponad 300 tys. najechane wnętrze prezentuje się o wiele lepiej i nie widać tak zużycia materiałów.
Pobierz
źródło: comment_1TbD9dAREpldoC3LAgnTSRFKmOAlsmWd.jpg
@kulkaZpepka: gratulacje, szerokości i bezawaryjnej jazdy życzę, :), gazuj dziada od razu :), najmniejsze spalanie jakie zrobiłem 1.8t na trasie to 5,4l pb, miasto lpg ~10-13l, trasa 7-10l lpg. Olej polecam millers trident 5w40, sprawdź zawór DV czy trzyma jeszcze ciśnienie oraz przepływke :). To najczęściej lubi się psuć w 1.8t. Łancuszek na zimnym nie hałasuje?
@eshape55: może się zapchać/zalepić przez co można zatrzeć silnik itd. itp., @kulkaZpepka zapomniałem o tym wspomnieć :).
Najlepiej to ogarnąć przy wymianie oleju - ściągasz miskę i sprawdzasz czy smok jest zapchany.
Przyznam się, że jeszcze tego nie zrobiłem.. Póki co jeżdżę 2 lata, jest ok.